Dom Zakopane
Krupówki, Zakopane, małopolskie
- 2 850 000 zł
- 80 m²
- 35 625 zł/m²
Dom Zakopane
Krupówki, Zakopane, małopolskie
zaktualizowane:
23 czerwca 2025
Dom Zakopane
Zaktualizowane: 23 czerwca 2025
2 850 000 zł 80 m² 35 625 zł/m²
dom wolnostojący
3
322 m²
na podjeździe
2020
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
3Powierzchnia działki:
322 m²Miejsce postojowe:
na podjeździeRok budowy:
2020Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mały dom na sprzedaż
- Cena: 2 850 000 zł (35 625 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka domu 80 m², 3 pokoje, 2 łazienki; stan: wysoki standard
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2020
- Działka: 322 m²
- dojazd drogą asfaltową
- Powierzchnia dodatkowa: taras
- Wyposażenie: dom umeblowany
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: miejskie
- Miejsce parkingowe: na podjeździe (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Zakopiańskie Nieruchomości, zaktualizowane: 23.06.2025
- numer ogłoszenia: ZKN-DS-419
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Krupówki, Zakopane, tatrzański, małopolskie
Opis nieruchomości
NIERUCHOMOŚĆ:
Wyjątkowa inwestycja premium zlokalizowana na prestiżowym osiedlu domków Landscape w Zakopanem, przy ul. Sobiczkowa Bór - jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji na Podhalu pod wynajem krótkoterminowy.
Przestronny, stylowy i nowoczesny dom górski w zabudowie wolnostojącej o wysokim standardzie wykończenia, w pełni wyposażony i przygotowany do natychmiastowego generowania przychodów z wynajmu. (...)