Dom, ul. Balzera

Balzera, Zakopane, małopolskie

  • 1 299 000 zł
  • 140 m²
  • 9 278,57 zł/m²

Zdjęcie

Zofia Rabiańska

Skontaktuj się

Dom, ul. Balzera

Balzera, Zakopane, małopolskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

1 299 000 zł

140 m²

9 278,57 zł/m²

Dom, ul. Balzera

Zaktualizowane: 21 maja 2026

1 299 000 zł 140 m² 9 278,57 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
397 m²
Miejsce postojowe:
tak
Rok budowy:
1999

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

397 m²

Miejsce postojowe:

tak

Rok budowy:

1999

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 299 000 zł (9 278,57 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 140 m², 4 pokoje (3 sypialnie), 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1999
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: drewno; pokrycie dachu: dachówka
  • Działka: 397 m²
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
  •   opomiarowanie ciepła
  • Miejsce parkingowe: tak

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Powierzchnia gruntu : 397 m2

Powierzchnia użytkowa : ok. 140 m2

Nr.ewid: 39/2, 124/2 obręb 167

Cena: 1 299 000 zł

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem o powierzchni ok 140 m2 powierzchni użytkowej do remontu, ale w dobrej kondycji i rewelacyjnym potencjale. ( Połowa domu - lewa strona )

W skład budynku wchodzą dwa wyodrębnione fizycznie lokale mieszkalne. (...)

Agent

Zofia Rabiańska

509 353...

509 353 184

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

509 353...

509 353 184

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość