Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Zakopane - Oferty sprzedaży domów

63 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kamieniec

Kamieniec,Zakopane

4 900 000 zł160 m² 30 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:629 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w ścisłym centrum Zakopanego z widokiem na Giewont Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok 160m2 położony na działce o powierzchni 636.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Podhalańska

Zakopane,małopolskie

3 100 000 zł316 m² 9 810,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:566 m²

Sprzedam dom jednorodziny (pensionat) polozony w miejscowosci Zakopane, ul. Podhalanska. Z pięknymi widokami na całą panorame Tatr, oraz z widokiem na Nosal, położonym dwa kilometry od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zakopane

Krupówki,Zakopane

950 000 zł90 m² 10 555,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:612 m²

Nowa cena: 970 000 zł -> 950 000 zł nieruchomość: marzysz o własnym zakątku w sercu górskiej krainy, gdzie spokój i harmonia natury łączą się z możliwościami inwestycyjnymi?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zakopane

Bachledzki Wierch,Zakopane

2 299 000 zł84 m² 27 369,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Osada Bachledzki Wierch to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Luksusowe domki zaprojektowane zostały z niezwykłą dbałością o szczegóły, co sprawia, że pobyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakopane

Gubałówka,Zakopane

2 899 000 zł285 m² 10 172 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:956 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 285 m2. Lokalizacja Zakopane-Gubałówka. Niezagrożony i majestatyczny widok na Tatry, miasto Zakopane. Z okien domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Chłabówka

Zakopane,małopolskie

3 680 000 zł200 m² 18 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dzień dobry, oferujemy wydzieloną część w pięknym budynku jednorodzinnym wolnostojącym w Zakopanem. Oferta dotyczy wydzielonej części 200m2 podzielonej na funkcjonalnie cztery osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakopane

Gawlaki,Zakopane

1 950 000 zł140 m² 13 928,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 363 m²

Witam do sprzedania domek 70m w podstawie w cichym zakątku Zakopanego - Gawlaki domek w podstawie ma 70mkw domek w trakcie budowy położony na działce 6363mkw z potokiem leśnym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

7 900 000 zł305 m² 25 901,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność zaprezentować Państwu następującą ofertę nieruchomości premium: prestiżowy dom w zabudowie jednorodzinnej budowany w 2021/ 2022 roku o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Stare Krzeptówki

Krzeptówka,Zakopane

6 500 000 zł330 m² 19 697 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:400 m²

-luksusowa willa -spa-sala kinowa- -ośrodek pensjonatowo-hotelowy- -obsługa bezprowizyjna-tylko u nas! Kameralna inwestycja usytuowana u podnóża Tatr, składająca się z 12 apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pardałówka

Zakopane,małopolskie

1 390 000 zł106 m² 13 113,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Nowa niższa cena   zł dom W zabudowie szeregowej oferta na wyłączność Na sprzedaż zadbany dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, położony w Zakopanem przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kamieniec

Zakopane,małopolskie

7 000 000 zł160 m² 43 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:629 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zakopane

Zakopane,małopolskie

4 300 000 zł560 m² 7 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność zaprezentować Państwu następującą ofertę nieruchomości: pensjonat wybudowany w 2020 roku o powierzchni całkowitej 560 m 2 i powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościeliska

Zakopane,małopolskie

4 000 000 zł400 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność zaprezentować Państwu następującą ofertę: dom w tradycyjnej zabudowie góralskiej o powierzchni 400 m 2 , położony na działce budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

7 900 000 zł305 m² 25 901,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

3 999 000 zł316 m² 12 655,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:622 m²

Willa w Zakopanem przy ul. Droga do Tadziaków o pow. 316 m2 położona na odrodzonej działce o pow. 622 m2, posiada podpiwniczenie, garaż w bryle budynku i 3 kondygnacje. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 699 000 zł220 m² 12 268,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania połowa domu z 1920 roku po generalnym remoncie. Powierzchnia użytkowa w księdze wieczystej: 140.36m2, po podłodze to ok. 220 m2, lokal bezczynszowy z wydzieloną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stare Krzeptówki

Zakopane,małopolskie

1 089 000 zł116 m² 9 387,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: piwnica; w pobliżu: tereny rekreacyjne, sklepy, restauracje; rozkład: korzystny układ; standard mieszkania: częściowo wyremontowane; ogrzewanie: centralne własne w budynku, piec na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 500 000 zł221 m² 11 312,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Luksusowy dom wykonany Z drewna Z widokiem na las W łapsze powiat nowotarski N20 nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowoczesnego i komfortowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 850 000 zł300 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:660 m²

witam do sprzedania urokliwy dom w cichym zakątku Zakopanego (jaszczurówka) dom położony na działce o powierzchni 660 mkw dom składa się z czterech poziomów na poziomie 0 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaszczurówka

Jaszczurówka,Zakopane

4 000 000 zł250 m² 16 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam dom wolnostojący przy głównej ulicy Jaszczurówka, powierzchnia działki 1010m2, domu 250m2. Dom w bardzo dobrym stanie, podpiwniczony plus cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

14 900 000 zł1 208 m² 12 334,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:1 794 m²

Obiekt pensjonatowo - mieszkalny zakopane oferta na wyłączność nowa niższa cena Na sprzedaż obiekt pensjonatowy z częścią mieszkalną położony w pięknej, willowej części Zakopanego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 200 000 zł300 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:587 m²

Nowa niższa cena! dom wolnostojący Z widokiem na giewont! Do sprzedania dom wolnostojący na działce o powierzchni 587 m 2 w Zakopanem. Dom składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Na Wilcznik

Zakopane,małopolskie

1 700 000 zł231 m² 7 359,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność zaprezentować Państwu następującą ofertę: dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 231 m2 położony na działce o powierzchni 300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

3 200 000 zł400 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:676 m²

Drewniany dom W zakopanem Stylowy dom góralski zlokalizowany w urokliwym zakątku Zakopanego, z widokiem na masyw Giewontu. Dom o powierzchni całkowitej ok. 400 m 2 , wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

4 500 000 zł403 m² 11 166,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 137 m²

| zakopane - nowiutkie, luksusowe domy na sprzedaż. Na działce o powierzchni 1137 m2 usytuowano dwa, trzykondygnacyjne budynki. Jeden o powierzchni użytkowej 147 m2 , drugi o powierzchni 158.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 500 000 zł238 m² 10 525,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Lokalizacja Łapsze Niżne to niezwykle malownicza i kameralna miejscowość położona na południu Polski, w sąsiedztwie Pienińskiego Parku Narodowego. Oferuje doskonały dostęp do atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Harenda

Zakopane,małopolskie

3 550 000 zł350 m² 10 142,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:890 m²

Wyjątkowy Pensjonat w Zakopanem (tatrzański, zakopane) Do sprzedania Willa - Pensjonat w Zakopanem. Cena do negocjacji Dom po generalnym remoncie przygotowany pod wynajem turystyczny. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 500 000 zł200 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż nowoczesny budynek z 3 apartamentami (połowa bliźniaka). Lokalizacja: jaszczurówka, zakopane. Powierzchnia 165 mkw. plus części wspólne, razem 200 mkw. Budynek jest aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 900 000 zł120 m² 15 833,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:448 m²

Przedstawiamy na sprzedaż dwa góralskie domy na sprzedaż, położone na jednej działce w spokojnej, urokliwej części Zakopanego. W zaledwie 10 minut dojedziesz do Krupówek, a w kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 890 000 zł300 m² 9 633 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż atrakcyjny pensjonat w Zakopanem, nieopodal Nosala. Budynek w góralskim stylu został wybudowany w 2010 roku w technologii murowanej, kryty jest blachodachówką. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 900 000 zł296 m² 9 797,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 301 m²

Dom jednorodzinny W zakopanem Na sprzedaż przestronny, gustownie urządzony dom jednorodzinny z 2007 roku, położony w Zakopanem, w spokojnym, pełnym zieleni miejscu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 565 000 zł132 m² 11 831,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom W zakopanem Z panoramicznym widokiem na tatry! Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej na terenie kameralnego osiedla. Bezpośrednio z okien i tarasów apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakopane

Zakopane,małopolskie

7 999 000 zł517 m² 15 465,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż pakiet inwestycyjny 3 domów. Tatrzańska Polana to kameralna inwestycja 3 domów wolnostojących. Domy zostały oddane do użytkowania w grudniu 2020 r. Wszystkie domy wybudowane zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zakopane

Zakopane,małopolskie

15 000 000 zł1 000 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność zaprezentować Państwu następującą ofertę: dwa budynki pensjonatowe w stanie surowym o powierzchni całkowitej 1 000 m 2 i powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strążyska

Zakopane,małopolskie

9 090 000 zł600 m² 15 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

DO sprzedania luksusowy pensjonat zlokalizowany W prestiżowej dzielnicy zakopanego Z niezagrożonym widokiem na góry. Obiekt dysponuje 9-ma Apartamentami typu De lux i Standard dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Hrube Wyżne

Toporowa Cyrla,Zakopane

1 585 000 zł132 m² 11 983,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta na wyłączność Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej (nr 5D) na terenie kameralnego osiedla Tatrzańska Polana przy ul. Hrube Wyżne. Bezpośrednio z okien i tarasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 899 000 zł300 m² 9 663 zł/m²

 

 

 

Zakopane,małopolskie

1 655 550 zł184 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:575 m²

Estate Nieruchomości prezentuje zabytkową willę/ pensjonat w Centrum Zakopanego na sprzedaż w 1/2 części. Doskonała lokalizacja, tylko 6 min od krupówek, urokliwe miejsce Z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zakopane,małopolskie

3 990 000 zł320 m² 12 468,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Nieruchomość idealna pod stworzenie biznesu lub z przeznaczeniem na dom dla 2 - 3 rodzin. Rynek nieruchomości w Zakopanem kurczy się w błyskawicznym tempie, a co za tym idzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

3 100 000 zł350 m² 8 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom W centrum zakopanego, 10 minut od krupówek! Nowa, niższa cena! Do sprzedania dom o powierzchni całkowitej ok. 350 m 2 zlokalizowany w centrum Zakopanego na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakopane

Zakopane,małopolskie

297 000 zł69 m² 4 282,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący