Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Zakopane - Oferty sprzedaży domów

63 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakopane

Zakopane,małopolskie

3 450 000 zł600 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do sprzedania piękny dom z pokojami gościnnymi o łącznej powierzchni 600m2. Zakopane. Lokalizacja: nieruchomość położona w północnej części Zakopanego, oddalona niespełna 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 199 000 zł600 m² 3 665 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zapraszamy nowa niższa cena! Do sprzedania budynek z pokojami gościnnymi w Zakopanem oddalony od cantrum o około 4 km (okolice Jaszczurówki). Budynek wybudowany w 2015 roku, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 150 000 zł260 m² 8 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:300 m²

Willa w centrum Zakopanego z atrakcyjną stopą zwrotu.Główne atuty nieruchomości: prestiżowy adres bliskość obiektów rekreacyjnych zabudowa kuchni i sprzęt w cenieNieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 999 000 zł720 m² 4 165,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Najpiękniejszy widok, czyste powietrze, najwyżej położony kryty basen z podgrzewana wodą, możliwość rozpalenia ogniska - to wszystko otrzymasz tylko tutaj, nie w zadymionym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakopane

Zakopane,małopolskie

650 000 zł90 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:452 m²

Dom W atrakcyjnej cenie Z pięknym widokiem na tatry! Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 86 m 2 na działce o pow. 452 m 2 położony w Zakopanem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 500 000 zł220 m² 11 363,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:559 m²

Atrakcyjnie położona nieruchomość w samym centrum Miasta Zakopane.Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja piekny widok wysoki standard wykończeńNieruchomość złożona z: salon 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 150 000 zł260 m² 8 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasprowicza

Zakopane,małopolskie

1 999 000 zł175 m² 11 422,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do kupienia dom w sercu Polskich Tatr, zakopanem. Piękna lokalizacja do tego wysoki komfort domów, do wykończenia. Rynek pierwotny bez prowizji. Olbrzymie możliwości zagospodarowania domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 500 000 zł350 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 418 m²

Willa z 1922 roku, w tradycyjnej zabudowie regionalnej tzw. stylu Witkiewiczowskim.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok bliskość obiektów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Smrekowa

Zakopane,małopolskie

2 450 000 zł409 m² 5 996,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:684 m²

Oferujemy na sprzedaż wolno stojącą nieruchomość o powierzchni użytkowej 408,58 m 2 wraz z okalającą działką o powierzchni 684 m 2. Budynek podzielony jest na trzynaście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Strążyska

Zakopane,małopolskie

2 116 000 zł158 m² 13 392,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy Państwu unikalny na rynku nieruchomości Małopolski wyjątkowy apartament w zabudowie segmentowej, o charakterze domu jednorodzinnego o powierzchni 158 m2 w najnowszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

650 000 zł91 m² 7 174,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Okazja- na sprzedaż dom W zakopanem Z widokiem na tatry! Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o pow. 90,60 m 2 usytuowany na działce o pow. 170 m 2 w Zakopanem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 430 000 zł214 m² 6 682,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do sprzedania nowy dom z bala w miejscowości Czarna Góra 17 km od Zakopanego. Budowa domu została zakończona w 2019 roku i jest gotowy do zamieszkania. Jest bardzo urokliwy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 590 000 zł256 m² 6 214,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:272 m²

Dom W ścisłym centrum zakopanego! Do sprzedania dom o powierzchni całkowitej 255,85 m 2 zlokalizowany ścisłym centrum Zakopanego. W obiekcie obecnie jest prowadzony dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Droga do Olczy

Zakopane,małopolskie

1 700 000 zł330 m² 5 152 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Do sprzedania nieruchomość gruntowa o powierzchni 1230m2 zabudowana budynkiem o powierzchni 330m2 powierzchni użytkowej. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 430 000 zł214 m² 6 682,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Sprzedam nowy dom góralski w miejscowości Czarna Góra 17 km od Zakopanego. Budowa domu została zakończona w 2019 roku i jest gotowy do zamieszkania. Jest bardzo urokliwy, klimatyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 199 000 zł92 m² 13 032,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowa inwestycja z wyjątkowym widokiem na panoramę Tatr, zakopane oraz Gubałówkę. Wszystkie domki wykonane są w standardzie z naturalnego, drewnianego budownictwa, z zachowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 990 000 zł1 341 m² 1 483,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:34

 

Powierzchnia działki:3 295 m²

Zapraszam do zakupu pensjonatu położonego w atrakcyjnym turystycznie miejscu,18 km od Zakopanego, 12 km od Białki Tatrzańskiej i 14 km od Nowego Targu. Usytuowanie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 490 000 zł1 341 m² 1 856,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:34

 

Powierzchnia działki:3 295 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 299 000 zł432 m² 5 321,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:525 m²

Dom z pokojami gościnnymi w centrum Zakopanego. Do sprzedania dom z pokojami gościnnymi (wszystkie posiadają łazienkę) w centrum miasta o powierzchni około 300m2, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakopane

Zakopane,małopolskie

689 000 zł76 m² 9 018 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedania piękny dom w górach położony w malowniczej miejscowości oddalonej 12km od Zakopanego. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w malowniczej miejscowości oddalonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

3 950 000 zł1 020 m² 3 872,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Prezentujemy Państwu atrakcyjny pensjonat o pow ok. 720 m2 oraz dom o pow. ok.300m2 Najpiękniejszy widok, czyste powietrze, najwyżej położony kryty basen z podgrzewana wodą, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 350 000 zł140 m² 9 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dwa stylowe domki góralskie pod wynajem turystyczny. Do sprzedaży dwa stylowe domki góralskie zlokalizowane w centrum Zakopanego, wybudowane w 2011 roku, obecnie wykorzystywane w celach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

6 850 000 zł1 020 m² 6 715,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakopane

Zakopane,małopolskie

139 000 zł60 m² 2 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:315 m²

Oferta budowy domku z bala na Twojej działce. Kup ten dom pod inwestycje na wynajem, oferujemy kredyty inwestycyjne i rozwojowo inwestycyjne na rozwój działalności dla firm działających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Ustup

Ustup,Zakopane

700 000 zł96 m² 7 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Stan deweloperski , dwupoziomowe ,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 590 000 zł718 m² 3 607,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

3 980 000 zł1 020 m² 3 901,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:29

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Uwaga! Nowa cena! Okazja! Prezentujemy Państwu atrakcyjny pensjonat o pow ok. 720 m2 oraz dom o pow. ok.300m2 Najpiękniejszy widok, czyste powietrze, najwyżej położony kryty basen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 390 000 zł300 m² 4 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:610 m²

Pilne! Okazja! Sprzedaż z powodu wyjazdu! Wygodny dom stylizowany na góralski, zbudowany z bali, w latach 2005-2007. Powierzchnia domu to ok. 300 m kwadratowych,. Jest kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Dom w Zakopanem, duża działka 1450m2 Do sprzedania dom w Zakopanem o powierzchni około 200m2, zlokalizowany nieopodal centrum Zakopanego- około 15 minut piechotą. Dom posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakopane

Zakopane,małopolskie

5 300 000 zł656 m² 8 079,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:530 m²

Pensjonat na słowacji Z pięknym widokiem na tatry! Do sprzedania Nowoczesny Pensjonat o powierzchni 656 m 2 zlokalizowany na Słowacji, na terenie Słowackiego Tatrzańskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

3 950 000 zł600 m² 6 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Centrum Zakopanego dochodowy dom z pokojami gościnnymi Do sprzedania dochodowy, funkcjonujący dom z pokojami gościnnymi w samym centrum Zakopanego. Powierzchnia użytkowa budynku to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

3 990 000 zł1 020 m² 3 911,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:29

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

3 880 000 zł1 400 m² 2 771,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:29

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Uwaga! Nowa cena! Okazja! Prezentujemy Państwu atrakcyjny pensjonat o pow ok. 1000 m2 oraz dom o pow. ok.400 m2 Najpiękniejszy widok, czyste powietrze, najwyżej położony kryty basen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

4 400 000 zł1 400 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:29

 

Powierzchnia działki:3 206 m²

Prezentujemy Państwu atrakcyjny pensjonat o pow ok. 1000 m2 oraz dom o pow. ok.400 m2 Najpiękniejszy widok, czyste powietrze, najwyżej położony kryty basen z podgrzewana wodą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 790 000 zł400 m² 4 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:610 m²

Wygodny dom stylizowany na góralski, zbudowany z bali, w latach 2005-2007. Powierzchnia domu to ok. 400 m kwadratowych,. Jest kompletnie urządzony, umeblowany, do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

4 800 000 zł1 400 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:29

 

Powierzchnia działki:3 206 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 200 000 zł360 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:978 m²

Super oferta- do sprzedania prosperujący pensjonat W zakopanem! Do sprzedania pensjonat o pow. 329 m 2 w cichej i spokojnej okolicy Zakopanego- pardałówka. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

995 000 zł250 m² 3 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:749 m²

DO sprzedania dom W zakopanem! Do sprzedania dom wolnostojący o pow. 250 m 2 na działce o pow. 749 m 2. Rozkład pomieszczeń: - parter: wejście, dwie sypialnie, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 600 000 zł300 m² 5 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania pięknie położony pensjonat z 2000 roku w Zakopanem, na granicy tatrzańskiego parku narodowego, w atrakcyjnej okolicy. Posiada 14 pokoi z łazienkami. Ogrzewanie olejowe.