Serce 0 Ulubione

Działki Zakopane Walowa Góra

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

290 000 zł1 541 m² 188,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Witam do sprzedania super widokowa działka na zboczu Gubałówki - Walowa Góra Zakopane świetna lokata kapitału piękne widoki, cisza i spokój gwarantowane jedna z ostatnich takich działek.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

3 600 000 zł1 025 m² 3 512,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka komercyjna w Zakopanem rzadko dostępna oferta! Idealna pod gabinety, ośrodek rehabilitacji lub inny biznes usługowy Przedstawiamy jedną z najcenniejszych i najrzadziej.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł5 857 m² 20,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: udział 1/6 w działce leśnej na Gubałówce w Zakopanem duży potencjał inwestycyjny Oferuję na sprzedaż udział 1/6 w malowniczej działce leśnej położonej na.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł636 m² 2 122,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 636 m2, zlokalizowana w Zakopanem tuż przy Tatrzańskim Parku Narodowym. Na terenie nieruchomości znajduje się drewniany i podpiwniczony dom o pow.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł5 485 m² 1 549,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna budowlana oraz rolno-leśna Zakopane, ul. Za Strugiem 38a Na działce znajduje się budynek przeznaczony do rozbiórki. Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny położony.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 000 zł2 500 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka rolna 2500 mkw z widokiem na Regle i Giewont ( obecnie trwają procedury nad przekształceniem działki w budowlaną). Rewelacyjne miejsce na dom letniskowy, pensjonat. Mieści.

Szczegóły ogłoszenia

440 550 zł2 937 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka w Zakopanem - 2 937 m , ul. Łosiówki 9/4 Zapraszamy do zakupu wyjątkowej działki położonej w malowniczej scenerii Zakopanego - najwyżej położonego.

Szczegóły ogłoszenia

11 025 zł3 675 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Zakopanym przy ul. Chyców Potok. Przedmiotem najmu jest teren.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 486 m² 336 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! Do sprzedania niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 1486m2. Mpzp. Zakopane, cyrhla. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana we wschodniej części Zakopanego, ul. Cyrhla,.

Szczegóły ogłoszenia

2 680 000 zł1 832 m² 1 462,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę w Zakopanem (mrowce). Przedmiotem oferty jest atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 1832 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł539 m² 1 317,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana położona na Kotelnicy, na zboczu Gubałówki. Nieruchomość ma powierzchnię równą 539 m2, a kształtem przypomina prostokąt. Według Miejscowego Planu Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna w górach Zakopane

Walowa Góra,Zakopane

450 000 zł1 541 m² 292,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa Działka Rolna w Zakopanem Do sprzedania widokowa działka rolna zlokalizowana na południowym zboczu Gubałówki ( Walowa Góra). Do centrum Zakopanego zaledwie 5 minut pieszo do Krupówek.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij