Obiekt noclegowy Zakopane

Zakopane, małopolskie

  • 5 350 000 zł
  • 677 m²
  • 7 903 zł/m²

Zdjęcie

Paweł Michalski

Skontaktuj się

Obiekt noclegowy Zakopane

Zakopane, małopolskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

5 350 000 zł

677 m²

7 903 zł/m²

Obiekt noclegowy Zakopane

Zaktualizowane: 12 maja 2026

5 350 000 zł 677 m² 7 903 zł/m²

Przeznaczenie:
noclegowe
Pomieszczenia:
13

Pomieszczenia:

13

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 5 350 000 zł (7 903 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: lipiec 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 677 m², 13 pomieszczeń
  •   przeznaczenie noclegowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0/4, jednopoziomowe
  • Budynek: rok budowy: 1998
  • Media: opomiarowanie wody
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Zboralscy Group Realty, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: ZG301842

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość komercyjna położona w Jaszczurówce - jednej z najbardziej pożądanych i malowniczych dzielnic Zakopanego. Obiekt o powierzchni 677,35 m2 to gotowy biznes z ogromnym potencjałem adaptacyjnym, idealny dla inwestora szukającego stabilnego ulokowania kapitału w prestiżowej lokalizacji.

DOCHODOWY BIZNES
Nieruchomość jest stale funkcjonującym pensjonatem, który generuje regularny przychód. (...)

Agent

Paweł Michalski

518 241...

518 241 406

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Paweł Michalski

518 241...

518 241 406

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości