Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania wyremontowane Zakopane - Oferty sprzedaży i wynajmu

43 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

43 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zakopane

Zakopane,małopolskie

890 000 zł57 m² 15 505,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie W centrum zakopanego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 57,4 m 2 zlokalizowany w centrum Zakopanego, a jednocześnie na uboczu. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Balzera

Zakopane,małopolskie

470 000 zł67 m² 7 014,93 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67 m2, w skład którego wchodzi: duży przestronny salon wraz z sypialnią, kuchnia, garderoba oraz łazienka. Apartament przygotowany pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Zakopane,małopolskie

1 200 000 zł77 m² 15 584,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie wykończone w wysokim standardzie w centrum Zakopanego. Opis: mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ustup

Zakopane,małopolskie

1 000 zł17 m² 59 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulny dwuosobowy pokój o powierzchni 15m2. Zakopane, ustup. Od 01.03.2022r. Do wynajęcia przytulny dwuosobowy pokój o powierzchni ok. 15m2 położony przy ul. Ustup w Zakopanem. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zakopane

Zakopane,małopolskie

850 000 zł60 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie W ścisłym centrum zakopanego! Do sprzedania nowoczesne mieszkanie o powierzchni 60 m 2 , położone w ścisłym centrum Zakopanego. Rozkład pomieszczeń: - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zborowskiego

Zakopane,małopolskie

1 300 zł37 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia ładne, zadbane mieszkanie w Zakopanem przy ul. Zborowskiego. 2 pokoje, kuchnia, łazienka, i piętro. Po remoncie, nieumeblowane, wolne od Kwietnia. Czynsz 1300zł plus opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Droga do Białego

Zakopane,małopolskie

780 000 zł65 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Kameralna \"willa Poranek\" wyjątkowa, bardzo cicha lokalizacja przy wejściu do malowniczej okolicy spacerowej Doliny Białego. Mieszkanie wyjątkowo jasne o powierzchni 65m2 , piwnica , miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Goszczyńskiego

Zakopane,małopolskie

240 000 zł37 m² 6 434,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest usytowane na 2 piętrze w kamienicy otoczonej ogrodem w naprawde spokojnej dzielnicy. 5 minut do Krupówek, 5 minut do skoczni. W okolicy mnóstwo miejsc do rekreacji sportowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zakopane

Zakopane,małopolskie

480 000 zł66 m² 7 328,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam lub wynajmę! 3 pokojowe mieszkanie na 4 piętrze (blok) o pow.65,5 m2. Po remoncie. Przestronne, bardzo słoneczne, z widokiem na Giewont. Nowe okna, na podłodze panele, centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bulwary Słowackiego

Zakopane,małopolskie

415 000 zł80 m² 5 187,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie własnościowe (założona kw), atrakcyjna lokalizacja w ścisłym centrum Zakopanego, przy spokojnej, ślepej uliczce, 900m od Krupówek, 800m od dworca pkp/pks, 1.5km do podnóża Tatr,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osiedle Kasprusie

Zakopane,małopolskie

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie jednopokojowe (35 m2) w Zakopanem, blisko centrum (os. Kasprusie). Mieszkanie jest po gruntownym remoncie, w pełni wyposażone, wszystkie sprzęty nowe. Duży pokój (18m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Szymony

Zakopane,małopolskie

355 000 zł48 m² 7 395,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam centrum własnościowe z wykupionym terenem 3 pokoje łazienka toaleta osobno wysoki parter cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osiedle Kasprusie

Zakopane,małopolskie

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z widokiem na Giewont. Bezpośrednio przy dużej polanie rekreacyjnej Lipki. Nowocześnie odremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zakopane

Zakopane,małopolskie

5 500 zł170 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie-Apartament w willi góralskiej , na I pietrze, cicha ,spokojna okolica. Apartament po generalnym remoncie,nowe umeblowanie , 3 sypialnie 2-osobowe , pokój -salon dzienny z tv , DVD.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zakopane

Zakopane,małopolskie

335 000 zł47 m² 7 127,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania po okazyjnej cenie (pełna własność, mieszkanie nieobciążone). Mieszkanie z widokiem na Tatry w spokojnej okolicy, 47m2 (powierzchnia podłogi 52m2, piwnica 11m2), po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Zakopane,małopolskie

472 500 zł63 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zakopane centrum 3-pokojowe mieszkanie na parterze + duży przedpokój, łazienka toaleta i kuchnia, częściowo umeblowane. W przedpokoju-szafy i szafki zabudowane boazerią. Na podłogach.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij