Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania umeblowane Zakopane - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

56 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

56 ogłoszeń

870 000 zł37 m² 23 513,51 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowy apartament o pow. 37 m2 zlokalizowany w samym sercu Zakopanego Lokal charakteryzuje się widokiem na panoramę Tatr, którą można podziwiać bezpośrednio z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł53 m² 18 471,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Apartament 2-pokojowy W zakopanem Z garażem Po generalnym remoncie | Nigdy nie wynajmowany | Widok na góry Biuro Perfect Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł50 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 50 m2, na 2 piętrze, wraz z komórką lokatorską, położone przy ul. Słonecznej w centrum Zakopanego. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

895 600 zł37,34 m² 23 985 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Morestate ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie położone przy ul Brzozowej w centrum Zakopanego. W tej samej lokalizacji dostępne 8 innych apartamentów: lu 8D - 37,34 mkw - 728.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

979 000 zł51,54 m² 18 994,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Tylko U nas! Przytulny trzypokojowy apartament w spokojnej części Zakopanego. Lokalizacja: zakopane, miejsce wyjątkowe, powszechnie określane mianem stolicy Tatr, czy zimowej stolicy Polski.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł53,66 m² 15 840,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zakopane - nowoczesne 2 pokoje 53 m z balkonem, widokiem i spa w budynku! Oferujemy nowoczesne, stylowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 53 m położone na 1. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł50,55 m² 35 212,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m2 w Zakopanem przy ul. Heleny Modrzejewskiej. Mieszkanie jest wynajmowane na krótki termin szybki zwrot inwestycjny! Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł32 m² 12 468,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie o powierzchni po podłodze ok. 32 m2 na poddaszu, według zapisów w Księdze Wieczystej pow. wynosi 17,40 m2. Zaciszna okolica o niewielkiej liczbie mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł44,20 m² 26 470,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż ekskluzywny dwupokojowy apartament o pow. 44,2 m2 z balkonem, zlokalizowany w górnej części Zakopanego, nieopodal stacji narciarskiej na Nosalu. Lokal został wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

551 655 zł23 m² 23 985 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł52,63 m² 18 905,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w Zakopanem, w renomowanym kompleksie Viva Maria, łączącym komfort prywatnego wypoczynku z bardzo dobrym potencjałem inwestycyjnym. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł35 m² 21 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Zakopane 1-pokojowe mieszkanie (pow. 35 m2) z ogródkiem, zlokalizowane w urokliwym miejscu na skarpie w malowniczej okolicy pod Tatrami. Okolica jest cicha i spokojna, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł43,44 m² 21 869,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament Z widokiem na giewont | zakopane, ul. Kościelna Są miejsca, które po prostu się ogląda. I są takie, do których chce się wracać. Ten apartament należy do tej drugiej kategorii.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł71,72 m² 52,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie 71,72 m z tarasem | Zakopane Droga na Bystre | bezczynszowe Agencja Nieruchomości Unlimited Sky ma przyjemność zaprezentować ofertę najmu przestronnego i komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 369 000 zł52 m² 26 326,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

To ekskluzywne mieszkanie o powierzchni 55 m to idealna opcja dla osób szukających komfortowego noclegu w sercu Zakopanego, blisko popularnych atrakcji turystycznych. Jego lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szymaszkowa

Szymaszkowa,Zakopane

1 597 350 zł46 m² 34 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament Z panoramicznym widokiem na tatry Widok na góry | Balkon | Wysoki standard | Inwestycyjny potencjał ***** rozkład pomieszczeń: funkcjonalny, komfortowy układ zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orkana

Centrum,Zakopane

1 180 000 zł44 m² 26 818,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne inwestycyjne mieszkanie 44 m w centrum Zakopanego | 300 m od Krupówek | gotowe do wynajmu od zaraz Oferta bezpośrednia. Pośrednikom dziękuję za współpracę. Nie wyrażam zgody na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 600 zł63 m² 41,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Chata pod Tatrami biuro w obrocie nieruchomościami Zakopane | 62 m | balkon | 15 min do centru m Do wynajęcia lokal mieszkalny umeblowany o powierzchni 62 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cyrhla

Kiełbasówki,Zakopane

755 000 zł32 m² 23 410,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w Zakopanem idealny jako drugi dom w górach + możliwość wynajmu Cena lokalu to cena netto. Vat wynosi 23%. Jest możliwość zwrotu vat. Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Pardałówka

Pardałówka,Zakopane

1 280 000 zł88 m² 14 545,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam piękny 3 pokojowy apartament na Pardałówce 32. Budynek oddalony od ulicy - cisza. Z okna i balkonu bezpośredni widok na Tatry Wysokie i Giewont (na placu przed oknami jest zakaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaszczurówka-Bory

Bory,Zakopane

695 000 zł26 m² 26 226,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Inwestycyjny apartament bezobsługowy z miejscem w garażu podziemnym Zakopane. Możliwość odliczenia vat -u 23% - Nabywca otrzymuje fakturę vat. Brak pcc. Cena apartamentu to 565 040,00 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Zakopane

Tatrzański Park Narodowy,Zakopane

565 000 zł35 m² 16 037,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tylko w Nest Brokers do sprzedania apartament wakacyjny o powierzchni 35,23 m2 zlokalizowany w atrakcyjnej części Zakopanego, 3 minuty spacerem od ronda w Kuźnicach. Lokal w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stare Krzeptówki

Krzeptówka,Zakopane

799 000 zł32 m² 24 713,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jesteś inwestorem który poszukuje nieruchomości? cena podlega negocjacji ;) Świetnie się składa! tylko W naszym biurze! Gotowiec inwestycyjny znajdujący się w pięknym otoczeniu przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Stroma

Zakopane,małopolskie

749 900 zł54 m² 13 887 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Bez posrednikow Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe z balkonem z którego roztacza się piękny widok na Gubałówkę wraz przynależnym miejscem w garażu podziemnym. Mieszkanie wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cyrhla

Krupówki,Zakopane

3 300 zł33 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty: | nowoczesny standard | funkcjonalny układ | 2 pokoje | zakopane - ulica cyrhla | spokojna I bezpieczna okolica | nowe | gotowe do zamieszkania | opis: mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Droga do Białego

Krupówki,Zakopane

750 000 zł37 m² 20 270,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37,40 m , położonego w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Zakopanem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zakopane,małopolskie

930 000 zł62 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Chata pod Tatrami biuro w obrocie nieruchomościami Zakopane | 62 m | balkon | 15 min do centru m Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 62 m , położony na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boruty-Spiechowicza

Pardałówka,Zakopane

585 000 zł29 m² 20 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie z widokiem na Giewont o powierzchni 28, 8 m znajduje się na osiedlu zamkniętym w dzielnicy Pardałówka. Posiada pokój z wyjściem na duży balkon, oddzielną kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Zakopane

Tatrzański Park Narodowy,Zakopane

599 000 zł35 m² 17 002,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania apartament wakacyjny o powierzchni 35,23 m2 zlokalizowany w atrakcyjnej części Zakopanego, 3 minuty spacerem od ronda w Kuźnicach. Lokal w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chramcówki

Centrum,Zakopane

1 500 zł15 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie składające się z pokoju z aneksem kuchennym i łazienką, na I piętrze. Budynek wielorodzinny, zlokalizowany w centralnej części Zakopanego (pieszo ok.5 min. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Zakopane

Zakopane,małopolskie

950 000 zł68 m² 13 970,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam do sprzedania mieszkanie z balkonem i pięknym widokiem na Tatry mieszkanie składa się z salonu połączonego z otwartą kuchnią, dwóch pokoi oraz dwóch łazienek w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem

Zakopane,małopolskie

590 800 zł21 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

English version below We speak English. Do not hesitate to contact us! *** Kompaktowe studio z aneksem kuchennym * aneks kuchenny * sypialnia * łazienka Usytuowanie: południowy - zachód Cena netto +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szymony

Szymony,Zakopane

1 189 000 zł34 m² 34 970,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Odkryj to miejsce! Ten wyjątkowy apartament to przestrzeń, w której możesz naprawdę odpocząć - w otoczeniu Tatr, a jednocześnie blisko tego, co oferuje Zakopane. Poranki z kawę na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

100 000 zł10 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie aktualne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Pardałówka,Zakopane

1 899 000 zł150 m² 12 660 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1985

Trzypoziomowe mieszkanie z garażem i dwoma miejscami parkingowymi. Zakopane os. Pardałówka. Lokalizacja Zakopane, miejsce wyjątkowe, powszechnie określane mianem stolicy Tatr, czy zimowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Droga do Walczaków

Zakopane,małopolskie

1 100 000 zł74 m² 14 864,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam do sprzedania mieszkanie na ul. Droga do Walczaków 74mkw plus garaż z komórką lokatorską 32mkw = 107mkw :) mieszkanie świetnie nadaje się pod najem niskie koszty utrzymania - geotermia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Krzeptówki,Zakopane

690 000 zł53 m² 13 125,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

NA sprzedaż - apartament 53 m | zakopane - krzeptówki Topowa lokalizacja | Prywatny basen, sauna i jacuzzi | Komfort i prestiż Szukasz wyjątkowego miejsca w Zakopanem, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Zakopane

Tatrzański Park Narodowy,Zakopane

599 000 zł35 m² 17 002,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szymony

Chyców Potok,Zakopane

890 000 zł30 m² 29 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament 30m2 z Garażem Centrum Zakopanego. Posiadamy inne apartamenty w stanie do wykończenia: 35.92m2 999 093 zł Piętro 3 Pokój z aneksem 20.90m2 Pokój 10.92m2 Łazienka 2.97m2 Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zakopane

Zakopane,małopolskie

970 000 zł62 m² 15 645,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakopane | 62 m | balkon | 15 min do centrum Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 62 m , położony na I piętrze w budynku zarządzanym przez wspólnotę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Za Cieszynianką

Zakopane,małopolskie

950 000 zł58 m² 16 379,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Biuro pośrednictwa Chata pod Tatrami oferuje Państwu widokowy apartament w górnej części Zakopanego, w sąsiedztwie hotelu Belvedere. Apartament składa się z holu, dziennego pokoju.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij