Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania z aneksem Zakopane - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

86 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

86 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Krzeptowskiego

Krzeptówki Potok,Zakopane

2 270 000 zł47 m² 47 900,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, przedstawiamy apartament w inwestycji Poziom 905 zlokalizowanej przy ul. Krzeptowskiego w Zakopanem. Prezentowana inwestycja to kameralny, 3 poziomowy budynek z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krzeptowskiego

Krzeptówki Potok,Zakopane

1 900 000 zł47 m² 40 092,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Za Cieszynianką

Zakopane,małopolskie

750 000 zł45 m² 16 501,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Atrakcyjny apartament na sprzedaż w centrum Zakopanego idealny pod inwestycję! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu w samym sercu Zakopanego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Krzeptowskiego

Krzeptówki,Zakopane

1 079 000 zł36 m² 29 939 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, przedstawiamy apartament w inwestycji Poziom 905 zlokalizowanej przy ul. Krzeptowskiego w Zakopanem. Prezentowana inwestycja to kameralny, 3 poziomowy budynek z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zakopane

Szymaszkowa,Zakopane

1 549 000 zł50 m² 30 980 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Apartament 6 osobowy znajduje się w samym sercu Zakopanego, tuż przy wyciągu narciarskim Szymaszkowa. Oddalony jest 1500 metrów od słynnej ulicy Krupówki. Komfort lokalizacji oraz luksusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zamoyskiego

Centrum,Zakopane

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem: mieszkanie o powierzchni 20 m2 w centrum Zakopanego For Rent: flat in Zakopane Lokalizacja: dzielnica i ulica: zakopane, ul. Władysława Zamoyskiego; sąsiedztwo: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Olcza

Olcza,Zakopane

850 000 zł77 m² 11 039 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy duże, trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie znajduje się na Olczy - w spokojnej dzielnicy Zakopanego. Bliskość sklepów, restauracji, przystanku komunikacji miejskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Zakopane,małopolskie

640 100 zł35 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość: inwestycja Apartamenty - Panorama Tatr to wyjątkowa oferta dla osób poszukujących własnego apartamentu w Zakopanem, idealnego zarówno do użytku prywatnego, jak i pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 043 490 zł50 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim (cesja praw do lokalu) o powierzchni 49,96 m2, znajdującego się 900 m od Krupówek w Zakopanem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cyrhla

Toporowa Cyrla,Zakopane

542 810 zł32 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatni apartament na sprzedaż, zdjęcia przedstawiają jego faktyczny stan. Lokal umeblowany, wykończony, prawie gotowy. Cała inwestycja jest niemal gotowa - jesteśmy w trakcie odbiorów. Trwają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Za Cieszynianką

Zakopane,małopolskie

830 000 zł45 m² 19 031,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

758 000 zł37 m² 20 542 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Stylowy apartament W zakopanem -oferta na wyłączność Na sprzedaż komfortowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 36,90 m 2 , położony w Zakopanem przy ulicy Szymony. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sienkiewicza

Krupówki,Zakopane

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 25m2. Wyśmienita lokalizacja, ul. Sienkiewicza 3b. Dostępna od zaraz. Lokalizacja: lokal mieszkalny zlokalizowany przy ul. Henryka Sienkiewicza 3b w Zakopanem. Krupówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem Zakopane

Zakopane,małopolskie

910 000 zł46 m² 19 645,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Gotowa inwestycja - zero wkładu Nowoczesny, jasny i przestronny apartament z kominkiem i klimatyzacją. Dwa miejsca parkingowe (w garażu podziemnym i na zewnątrz) W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sienkiewicza

Centrum,Zakopane

1 425 000 zł53 m² 26 886,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament w sercu Zakopanego, tuż przy słynnych Krupówkach. Apartament składa się z dwóch eleganckich sypialni oraz przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Zakopane

Zakopane,małopolskie

849 000 zł55 m² 15 380,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż apartament, który z pewnością urzeknie miłośników malowniczych widoków, spokoju oraz przestrzeni. Lokalizacja: kameralny budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Karłowicza

Zakopane,małopolskie

1 305 000 zł40 m² 32 871,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Luksusowy apartament dwupokojowy o powierzchni 39,7 m2 na parterze z ogródkiem z widokiem na Nosal. Apartament składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

960 000 zł51 m² 18 823,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Apartamentowiec Butorowy Residence - to jeden z najciekawszych architektonicznie budynków w Zakopanym i Kościelisku, łączący akcenty góralskiego stylu z nowoczesną architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Zakopane

Zakopane,małopolskie

995 000 zł42 m² 23 947,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament - zapraszamy na prezentację ;) Mieszkanie, składa się z przestronnego salonu z kominkiem i wyjściem na balkon z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Za Cieszynianką

Centrum,Zakopane

890 000 zł45 m² 19 582 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Atrakcyjny apartament na sprzedaż w centrum Zakopanego idealny pod inwestycję! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu w samym sercu Zakopanego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Zakopane

Zakopane,małopolskie

890 000 zł54 m² 16 481,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie W apartamentowcu W zakopanem! Do sprzedania mieszkanie w Zakopanem znajdujące się w dobrze prosperującym apartamentowcu. Mieszkanie o powierzchni 54 m 2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kasprusie

Zakopane,małopolskie

399 000 zł22 m² 18 136,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam do sprzedania kawalerka w Zakopanem na ulicy Kasprusie 100m od ul. Krupówki mieszkanie ma powierzchnię 22mkw mieszkanie znajduje się na 1 piętrze składa się z korytarzyka, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaszczurówka-Bory

Zakopane,małopolskie

738 000 zł26 m² 27 849,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Inwestycyjny apartament bezobsługowy z miejscem w garażu podziemnym Zakopane Cena 600 000 pln netto. Możliwość odliczenia vat -u 23% - Nabywca otrzymuje fakturę vat. Brak pcc. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cyrhla

Toporowa Cyrla,Zakopane

606 670 zł32 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cyrhla

Kiełbasówki,Zakopane

606 670 zł32 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cyrhla

Kiełbasówki,Zakopane

606 670 zł32 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cyrhla

Toporowa Cyrla,Zakopane

606 670 zł32 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cyrhla

Kiełbasówki,Zakopane

606 670 zł32 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cyrhla

Kiełbasówki,Zakopane

606 670 zł32 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Za Cieszynianką

Zakopane,małopolskie

940 000 zł45 m² 20 682,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Krzeptowskiego

Krzeptówki,Zakopane

1 090 000 zł36 m² 29 920,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cyrhla

Kiełbasówki,Zakopane

606 670 zł32 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Zakopane,małopolskie

920 000 zł34 m² 27 059 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uroczy apartament przynoszący stałe dochody z wynajmu turystycznego. Znajduje się przy ul. Szkolnej - zaledwie 400m do słynnych krupówek. Apartament 34m2 składa się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Droga na Bystre

Zakopane,małopolskie

2 500 zł35 m² 71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie, 35,24m2. + duży balkon. Zakopane, ul. Droga na Bystre 9a. Dostępne od zaraz. Więcej zdjęć mieszkania znajdziesz na naszej stronie lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

900 000 zł50 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Apartamenty butorowy residence Apartamentowiec Butorowy Residence - to jeden z najciekawszych architektonicznie budynków w Zakopanym i Kościelisku, łączący akcenty góralskiego stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jaszczurówka

Jaszczurówka,Zakopane

699 000 zł41 m² 16 978,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przytulny dwupokojowy apartament w spokojnej części Zakopanego. Lokalizacja Zakopane, miejsce wyjątkowe, powszechnie określane mianem stolicy Tatr, czy zimowej stolicy Polski. Każdego roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaszczurówka

Jaszczurówka,Zakopane

830 000 zł45 m² 18 444,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 440.00 zł; Budynek: apartamentowiec, z 2009 roku w dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: balkon, domofon, komórka lokatorska, miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kamockiego

Gubałówka,Zakopane

1 650 000 zł68 m² 24 264,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż Apartament położony w Zakopanem przy ulicy Kamockiego 3.Lokal usytuowany na parterze o powierzchni 68,00 m2 w pełni wyposażony, Lokal składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamieniec

Kamieniec,Zakopane

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 100m2. na 3 poziomach. Zakopane, ul. Kamieniec. Dostępne od zaraz. Więcej zdjęć znajdziesz na naszej stronie lokalizacja: lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciągłówka

Zakopane,małopolskie

1 240 000 zł67 m² 18 507,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

.na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w sąsiedztwie Gubałówki, ul. Ciągłówka ok. 2,5km od Krupówek, na zboczu z pięknym widokiem na góry, w otoczeniu zieleni. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zakopane

Krupówki,Zakopane

5 500 000 zł270 m² 20 370,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:14

 

Rok budowy:2024

Wierchy resort, to unikalny projekt inwestycji zlokalizowany w Zakopanem, składający się z kompleksu 5 luksusowych rezydencji, położonych na wzgórzu z pięknym widokiem na panoramę Tatr.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij