Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Zakopane - Oferty sprzedaży i najmu

97 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

97 ogłoszeń

749 000 zł35 m² 21 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Zakopane 1-pokojowe mieszkanie (pow. 35 m2) z ogródkiem, zlokalizowane w urokliwym miejscu na skarpie w malowniczej okolicy pod Tatrami. Okolica jest cicha i spokojna, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

867 000 zł51 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zdjęcia zawarte ofercie przedstawiają przykładową możliwość aranżacji lokalu. W ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni 51 m2 położone w jednej najbardziej spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł54 m² 15 907,41 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartament W zakopanem - doskonała inwestycja pod wynajem turystyczny duży balkon | spa | miejsce postojowe | teren ogrodzony zwrot Z inwestycji na poziomie 6-7% Biuro Perfect Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł60,60 m² 31 336,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przestronny apartament z ogrodem i widokiem na Giewont Zakopane, 60,60 m Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 60,60 m , położony na parterze eleganckiego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Apartament z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 300 000 zł99 m² 23 232,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Apartament Z widokiem na giewont Apartament o pow. 99 m , na IV piętrze w nowoczesnym apartamentowcu w centrum Zakopanego. Komfortowy apartament o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł100 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie połowa domu jednorodzinnego o powierzchni ok. 100 m2 na I ym piętrze i poddaszu, w księdze wieczystej wpisana jest powierzchnia lokalu na poziomie 96 m2 wraz z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł43 m² 24 186,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 43 m , położony przy ul. Orkana 1 w Zakopanem - w bezpośrednim sąsiedztwie Krupówek, jednego z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zakopane,małopolskie

999 000 zł45,70 m² 21 859,96 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o pow. 45,7 m z ogródkiem, położone w jednej z najbardziej popularnych lokalizacji Zakopanego - tuż przy Krupówkach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł56 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje ofertę najmu atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 56 m , położonego na pierwszym piętrze budynku usługowo-mieszkalnego przy ul. Droga na Bystre.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł97,60 m² 15 881,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż dwa niezależne apartamenty o łącznej pow. 97,6 m2 z dostępem do strefy spa, zlokalizowane w spokojnej i urokliwej dzielnicy Zakopanego. Oba lokale ujęte są w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

551 655 zł23 m² 23 985 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Morestate ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie położone przy ul Brzozowej w centrum Zakopanego. W tej samej lokalizacji dostępne 8 innych apartamentów: lu 8D - 37,34 mkw - 728.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł171,08 m² 20 458,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż czteropokojowy apartament o pow. 171 m2, z niezagrożonym widokiem na Giewont i panoramę Tatr. Zlokalizowany jest na jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Zakopanego,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł39,41 m² 21 542,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowe mieszkanie w Zakopanem, blisko blisko Tatr. Bardzo ładny apartament położony w sercu Zakopanego, przy ulicy gen. Boruty Spiechowicza. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Zakopane,małopolskie

415 000 zł34 m² 12 205,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż urokliwe i komfortowe mieszkanie o pow. 34 m2, zlokalizowane w malowniczym i spokojnym Białym Dunajcu. Nieruchomość znajduje się w kameralnym, wolnostojącym domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł52 m² 25 961,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

To ekskluzywne mieszkanie o powierzchni 55 m to idealna opcja dla osób szukających komfortowego noclegu w sercu Zakopanego, blisko popularnych atrakcji turystycznych. Jego lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Krzeptówki,Zakopane

995 000 zł53 m² 18 905,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w Zakopanem, w renomowanym kompleksie Viva Maria, łączącym komfort prywatnego wypoczynku z bardzo dobrym potencjałem inwestycyjnym. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szymaszkowa

Szymaszkowa,Zakopane

1 597 350 zł46 m² 34 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament Z panoramicznym widokiem na tatry Widok na góry | Balkon | Wysoki standard | Inwestycyjny potencjał ***** rozkład pomieszczeń: funkcjonalny, komfortowy układ zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orkana

Centrum,Zakopane

1 180 000 zł44 m² 26 818,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne inwestycyjne mieszkanie 44 m w centrum Zakopanego | 300 m od Krupówek | gotowe do wynajmu od zaraz Oferta bezpośrednia. Pośrednikom dziękuję za współpracę. Nie wyrażam zgody na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 600 zł63 m² 41,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Chata pod Tatrami biuro w obrocie nieruchomościami Zakopane | 62 m | balkon | 15 min do centru m Do wynajęcia lokal mieszkalny umeblowany o powierzchni 62 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cyrhla

Kiełbasówki,Zakopane

755 000 zł32 m² 23 410,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w Zakopanem idealny jako drugi dom w górach + możliwość wynajmu Cena lokalu to cena netto. Vat wynosi 23%. Jest możliwość zwrotu vat. Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościelna

Centrum,Zakopane

860 000 zł42 m² 20 476,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Giewont I Gubałówkę. Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i przytulne mieszkanie położone na 4. piętrze w świetnej lokalizacji wszystko w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Pardałówka

Pardałówka,Zakopane

1 280 000 zł88 m² 14 545,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam piękny 3 pokojowy apartament na Pardałówce 32. Budynek oddalony od ulicy - cisza. Z okna i balkonu bezpośredni widok na Tatry Wysokie i Giewont (na placu przed oknami jest zakaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaszczurówka-Bory

Bory,Zakopane

695 000 zł26 m² 26 226,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Inwestycyjny apartament bezobsługowy z miejscem w garażu podziemnym Zakopane. Możliwość odliczenia vat -u 23% - Nabywca otrzymuje fakturę vat. Brak pcc. Cena apartamentu to 565 040,00 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Zakopane

Tatrzański Park Narodowy,Zakopane

565 000 zł35 m² 16 037,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tylko w Nest Brokers do sprzedania apartament wakacyjny o powierzchni 35,23 m2 zlokalizowany w atrakcyjnej części Zakopanego, 3 minuty spacerem od ronda w Kuźnicach. Lokal w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stare Krzeptówki

Krzeptówka,Zakopane

799 000 zł32 m² 24 713,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jesteś inwestorem który poszukuje nieruchomości? cena podlega negocjacji ;) Świetnie się składa! tylko W naszym biurze! Gotowiec inwestycyjny znajdujący się w pięknym otoczeniu przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 755 000 zł65 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę ekskluzywny apartament z dostępem do strefy spa oraz zachwycającym widokiem na malownicze Tatry. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Zakopane

Zakopane,małopolskie

925 000 zł36 m² 25 910,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy do sprzedaży jasny i przytulny apartament o wysokim standardzie, w którym nowoczesny design łączy się z góralskimi akcentami. Wnętrze zostało urządzone ze smakiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowotarska

Zakopane,małopolskie

1 771 770 zł60 m² 29 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowość na rynku! Gotowiec inwestycyjny, idealny dla osób szukających pewnej i dochodowej inwestycji. Apartament z dwiema sypialniami znajduje się w ścisłym centrum Zakopanego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Stroma

Zakopane,małopolskie

749 900 zł54 m² 13 887 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Bez posrednikow Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe z balkonem z którego roztacza się piękny widok na Gubałówkę wraz przynależnym miejscem w garażu podziemnym. Mieszkanie wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

599 000 zł25 m² 23 592 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy na sprzedaż apartament hotelowy, o powierzchni 25,39 m2, usytuowany jest na trzecim piętrze nowoczesnego hotelu w Zakopanem. Lokal składa się z w pełni umeblowanego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

4 690 000 zł134 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę - luksusowe apartamenty w malowniczym Zakopanem, z zapierającym dech w piersiach widokiem na majestatyczne Tatry oraz dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 375 000 zł55 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Oferujemy Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 55 m położone w spokojnej i cichej okolicy Zakopanego, w atrakcyjnej lokalizacji położonej zaledwie 1,5 km od Krupówek jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Parcele Urzędnicze,Zakopane

790 000 zł27 m² 29 259,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Apartament inwestycyjny zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie kompleksu skoczni narciarskich, terenów rekreacyjnych, atrakcji turystycznych, ale także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowotarska

Zakopane,małopolskie

1 718 640 zł61 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Droga do Białego

Krupówki,Zakopane

750 000 zł37 m² 20 270,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37,40 m , położonego w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Zakopanem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

960 000 zł58 m² 16 551,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Apartamentowiec Butorowy Residence - to jeden z najciekawszych architektonicznie budynków w Zakopanym i Kościelisku, łączący akcenty góralskiego stylu z nowoczesną architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

975 000 zł50 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szymoszkowa apartament 50 mkw. Basen jacuzzi sauny Kompleks szymoszkowa residence znajduje się na granicy Zakopanego i Kościeliska, w odległości 300m od dolnej stacji narciarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zakopane,małopolskie

930 000 zł62 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Chata pod Tatrami biuro w obrocie nieruchomościami Zakopane | 62 m | balkon | 15 min do centru m Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 62 m , położony na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

945 000 zł50 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartament w kościelisku Apartamentowiec Butorowy Residence - to jeden z najciekawszych architektonicznie nowych budynków w Zakopanym i Kościelisku, który łączy akcenty góralskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boruty-Spiechowicza

Pardałówka,Zakopane

585 000 zł29 m² 20 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie z widokiem na Giewont o powierzchni 28, 8 m znajduje się na osiedlu zamkniętym w dzielnicy Pardałówka. Posiada pokój z wyjściem na duży balkon, oddzielną kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Zakopane

Tatrzański Park Narodowy,Zakopane

599 000 zł35 m² 17 002,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania apartament wakacyjny o powierzchni 35,23 m2 zlokalizowany w atrakcyjnej części Zakopanego, 3 minuty spacerem od ronda w Kuźnicach. Lokal w pełni umeblowany.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij