Mieszkanie
Gubałówka, Zakopane, małopolskie
- 2 850 000 zł
- 171,08 m²
- 16 658,87 zł/m²
Dariusz Siewiers...
Skontaktuj się
Mieszkanie
Gubałówka, Zakopane, małopolskie
zaktualizowane:
21 kwietnia 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 21 kwietnia 2026
2 850 000 zł 171,08 m² 16 658,87 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
-
4
2026
garaż w bryle budynku
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
-Liczba pokoi:
4Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
garaż w bryle budynkuStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 2 850 000 zł (16 658,87 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Zakopanem)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 171,08 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: deweloperski
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
- Budynek: rezydencja; rok budowy: 2026
- technika budowy: nowa technologia
- Rozkład mieszkania: piętro /2, dwustronne, dwupoziomowe, poddasze
- Powierzchnia dodatkowa: taras, piwnica, ogródek
- Czynsz: 100 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: gaz, siła; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (2 miejsca parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Siewierski Nieruchomosci, zaktualizowane: 21.04.2026
- numer ogłoszenia: 1033/18052/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Opis nieruchomości
Na sprzedaż czteropokojowy apartament o pow. 171 m2, z niezagrożonym widokiem na Giewont i panoramę Tatr.
Zlokalizowany jest na jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Zakopanego, u podnóża Tatr zachodnich.
To miejsce o ogromnym potencjale inwestycyjnym nieruchomości w tym rejonie cieszą się dużym zainteresowaniem turystów przez cały rok.
Doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do zamieszkania, jak i inwestycji pod wynajem krótkoterminowy. (...)
506 131...