Mikrokawalerka Zakopane

Harenda, Zakopane, małopolskie

  • 350 000 zł
  • 21,10 m²
  • 16 587,68 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata Wójs

Skontaktuj się

Mikrokawalerka Zakopane

Harenda, Zakopane, małopolskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

350 000 zł

21,10 m²

16 587,68 zł/m²

Mikrokawalerka Zakopane

Zaktualizowane: 13 maja 2026

350 000 zł 21,10 m² 16 587,68 zł/m²

Piętro:
-
Liczba pokoi:
2

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mikrokawalerka na sprzedaż
  • Cena: 350 000 zł (16 587,68 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Zakopanem)
  • Charakterystyka mieszkania: 21,10 m², 2 pokoje
  • Rozkład mieszkania: piętro

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przedmiotem ogłoszenia jest sprzedaży udziałów apartamentu w spokojnej i urokliwej dzielnicy Zakopanego. To doskonałe miejsce dla osób szukających komfortowego miejsca w górach z myślą o użytku własnym lub z przeznaczeniem na wynajem.

Istotne informacje o inwestycji:

fotowoltaika i pompa ciepła (ogrzewanie i ciepła woda)
dodatkowo płatne miejsce postojowe na płycie parkingu 30 000 zł
umowa notarialna - udziału w nieruchomości ze wskazaniem (...)

Agent

Małgorzata Wójs

881 252...

881 252 779

881 475 475

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Małgorzata Wójs

881 252...

881 252 779

881 475 475

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości