Mieszkanie Zakopane

Zakopane, małopolskie

  • 1 250 000 zł
  • 107 m²
  • 11 682,24 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Pejko

Skontaktuj się

Mieszkanie Zakopane

Zakopane, małopolskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

1 250 000 zł

107 m²

11 682,24 zł/m²

Mieszkanie Zakopane

Zaktualizowane: 13 maja 2026

1 250 000 zł 107 m² 11 682,24 zł/m²

Piętro:
1
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

1

Liczba pokoi:

4

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 250 000 zł (11 682,24 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 107 m², 4 pokoje
  • Rozkład mieszkania: piętro 1
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Imper, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: NSP-MS-150

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Polecamy przestronny i komfortowy apartament położony w spokojnej części Zakopanego, zaledwie około 2 km od słynnych Krupówek.

Apartament przeznaczony jest maksymalnie dla 8 osób. W jego skład wchodzą dwie komfortowe sypialnie, przytulny pokój dziecięcy, przestronny salon z rozkładaną sofą, w pełni wyposażona kuchnia oraz dwie eleganckie łazienki wyposażone w wannę z hydromasażem. Dodatkowym atutem są dwa balkony, z których rozpościera się piękny widok na góry. (...)

Agent

Agnieszka Pejko

698 088...

698 088 862

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Agnieszka Pejko

698 088...

698 088 862

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Agnieszka Pejko

Zostaw telefon, oddzwonimy