Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Zakopane Parcele Urzędnicze

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Lokal usługowy, ul. Pola

Parcele Urzędnicze,Zakopane

918 000 zł88 m² 10 431,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Lakeford Investment sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

940 000 zł43 m² 21 860,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Apartament w centrum Zakopanego - przy Krupówkach! Na sprzedaż komfortowy apartament położony w ścisłym centrum Zakopanego, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Krupówki. Idealny zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł26 m² 24 961,54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 200.00 zł; Budynek: apartamentowiec bardzo wysoki; Standard mieszkania: wysoki standard; Dodatkowo: balkon; W pobliżu: restauracje, tereny rekreacyjne; Rozkład: korzystny.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł36 m² 20 805,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe na II piętrze o powierzchni 36 m2, z bardzo wygodnym układem pomieszczeń. Składa się z przestronnego pokoju z balkonem, kuchni, sypialenki, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł195 m² 13 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:560 m²

Dom Z możliwością podziału na 4 niezależne mieszkania zakopane Na sprzedaż nieruchomość położona w Zakopanem przy ul. Stromej 2, w bardzo dobrej lokalizacji, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

895 600 zł37,34 m² 23 985 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Morestate ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie położone przy ul Brzozowej w centrum Zakopanego. W tej samej lokalizacji dostępne 8 innych apartamentów: lu 8D - 37,34 mkw - 728.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł38 m² 22 342,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 400.00 zł; Budynek: blok W dobrym stanie; Standard mieszkania: do odświeżenia; Dodatkowo: balkon, piwnica, telewizja kablowa, własny parking; W pobliżu: apteki,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł171,08 m² 20 458,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż czteropokojowy apartament o pow. 171 m2, z niezagrożonym widokiem na Giewont i panoramę Tatr. Zlokalizowany jest na jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Zakopanego,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Parcele Urzędnicze,Zakopane

790 000 zł27 m² 29 259,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Apartament inwestycyjny zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie kompleksu skoczni narciarskich, terenów rekreacyjnych, atrakcji turystycznych, ale także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Parcele Urzędnicze,Zakopane

999 999 zł58 m² 17 241,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie z pięknym widokiem na sprzedaż w bliskiej odległości do Krupówek, przy ul. Żeromskiego. Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze, 3 piętrowego budynku. Na około 58.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szymanowskiego

Parcele Urzędnicze,Zakopane

3 500 000 zł650 m² 5 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Willa Amata działający przytulny hotel polożony w jednocześniej centralnej i spokojnej dzielnicę miasta Zakopanego. Pracuję jak b&b. Remont kapitalny i rekonstrukcja przeprowadzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zakopane

Zakopane,małopolskie

3 500 000 zł135 m² 25 925,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Nowy dom jednorodzinny z garażem w wyśmienitej lokalizacji Sobiczkowa 700m od stoku narciarskiego i kąpieliska geotermalnego Szymoszkowa 2km od Krupówek Zakopane / Kościelisko / Sobiczkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Zakopane

Zakopane,małopolskie

845 000 zł33 m² 25 606,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Luksusowe apartamenty na sprzedaż! Inwestycja posiada: 25 apartamentów od 21 do 84 m2 cena od 21.500 m2 do negocjacji. 400 m od Polana Szymoszkowa (stacja.