Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Zakopane - Oferty sprzedaży nieruchomości

246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Makuszyńskiego

Zakopane,małopolskie

994 851 zł23 m² 42 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu luksusowy apartament w centrum Zakopanego. Nieruchomość zlokalizowana w kameralnej inwestycji Złota Residence. Apartament Apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zakopane

Szymony,Zakopane

849 000 zł53 m² 16 018,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zakopane - ulica Szymony 4a - 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w bloku wybudowanym w 2010. Mieszkanie posiada rolety antywłamaniowe. Powierzchnia mieszkaniowa 53 m2. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

700 000 zł37 m² 18 918,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartamenty butorowy residence Apartamentowiec Butorowy Residence - to jeden z najciekawszych architektonicznie budynków w Zakopanym i Kościelisku, łączący akcenty góralskiego stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 106 500 zł89 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Luksusowe apartamenty Z widokiem na zalew czorsztyński N20 Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować luksusową inwestycję zlokalizowaną na południu Polski, w górach, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zakopane

Małe Żywczańskie,Zakopane

1 499 000 zł49 m² 30 692,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament wchodzi w skład nowo wybudowanego kompleksu Małe Żywczańskie. Wzdłuż ulicy płynie urokliwy potok, a z apartamentów rozciąga się przepiękny widok na Giewont, gubałówkę lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zakopane

Małe Żywczańskie,Zakopane

1 449 000 zł46 m² 31 472,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

930 000 zł135 m² 6 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do sprzedania nowy dom w Zębie na pięknej widokowej działce. Ząb najwyżej położona miejscowość w Polsce, przepiękne tereny widokowe i spacerowe - do centrum Zakopanego zaledwie 4km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kamieniec

Kamieniec,Zakopane

4 900 000 zł160 m² 30 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:629 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w ścisłym centrum Zakopanego z widokiem na Giewont Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok 160m2 położony na działce o powierzchni 636.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Stare Krzeptówki

Krzeptówka,Zakopane

409 999 zł18 m² 22 777,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1923

-ostatnie 4 apartamenty- wykończenie pod klucz W cenie niskie koszty utrzymania bezprowizyjna obsługa! zakopane, krzeptówki tylko U nas piękne apartamenty z widokiem na Giewont A11 Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Stare Krzeptówki

Krzeptówka,Zakopane

549 999 zł23 m² 23 913 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

-ostatnie 4 apartamenty- wykończenie pod klucz W cenie niskie koszty utrzymania bezprowizyjna obsługa! zakopane, krzeptówki tylko U nas piękne apartamenty z widokiem na Giewont A6 Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stare Krzeptówki

Krzeptówka,Zakopane

830 520 zł31 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Bezprowizyjna obsługa! -kraków, krzeptówki -tylko U nas piękne apartamenty z widokiem na Giewont m2 Oferuję do sprzedania klimatyzowane mikro apartamenty w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stare Krzeptówki

Krzeptówka,Zakopane

747 360 zł28 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Bezprowizyjna obsługa! -kraków, krzeptówki -tylko U nas piękne apartamenty z widokiem na Giewont Oferuję do sprzedania klimatyzowane mikro apartamenty w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Podhalańska

Zakopane,małopolskie

3 100 000 zł316 m² 9 810,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:566 m²

Sprzedam dom jednorodziny (pensionat) polozony w miejscowosci Zakopane, ul. Podhalanska. Z pięknymi widokami na całą panorame Tatr, oraz z widokiem na Nosal, położonym dwa kilometry od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zakopane

Krupówki,Zakopane

950 000 zł90 m² 10 555,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:612 m²

Nowa cena: 970 000 zł -> 950 000 zł nieruchomość: marzysz o własnym zakątku w sercu górskiej krainy, gdzie spokój i harmonia natury łączą się z możliwościami inwestycyjnymi?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stare Krzeptówki

Krzeptówka,Zakopane

738 990 zł27 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Bezprowizyjna obsługa! -kraków, krzeptówki -tylko U nas piękne apartamenty z widokiem na Giewont A6 Oferuję do sprzedania klimatyzowane mikro apartamenty w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Stare Krzeptówki

Krzeptówka,Zakopane

384 210 zł14 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1923

Bezprowizyjna obsługa! -kraków, krzeptówki -tylko U nas piękne apartamenty z widokiem na Giewont A10 Oferuję do sprzedania klimatyzowane mikro apartamenty w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 200 000 zł42 m² 28 894,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest apartament o powierzchni 41,53 mkw. usytuowany w budynku Hotelu Murowanica w Zakopanem w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Stare Krzeptówki

Krzeptówka,Zakopane

359 999 zł16 m² 22 499,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1923

-ostatnie 4 apartamenty- wykończenie pod klucz W cenie niskie koszty utrzymania bezprowizyjna obsługa! zakopane, krzeptówki tylko U nas piękne apartamenty z widokiem na Giewont A9 Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 299 000 zł84 m² 27 369,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Osada Bachledzki Wierch to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Luksusowe domki zaprojektowane zostały z niezwykłą dbałością o szczegóły, co sprawia, że pobyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Stare Krzeptówki

Krzeptówka,Zakopane

441 450 zł16 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1923

Bezprowizyjna obsługa! -kraków, krzeptówki -tylko U nas piękne apartamenty z widokiem na Giewont A8 Oferuję do sprzedania klimatyzowane mikro apartamenty w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Jaszczurówka

Zakopane,małopolskie

950 000 zł600 m² 1 583,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność zaprezentować Państwu następującą ofertę: działka budowlana o powierzchni 565 m2, w kształcie przybliżonym do prostokąta o wymiarach: długość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Zakopane

Zakopane,małopolskie

500 000 zł700 m² 714,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną z panoramą na całe Tatry, widok niezagrożony zabudową, wjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowej gminnej w zimie odśnieżanej. Dłuższą stroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Zakopane

Zakopane,małopolskie

760 000 zł55 m² 13 818 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przestronny apartament 3-pokojowy w centrum, w przepięknej okolicy przy dolinie białego w pobliżu Hotelu Belvedere. Wokół wspaniałe tereny spacerowe i widokowe. Z okna widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 300 000 zł50 m² 25 742,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie składa się z przedpokoju z szafami w zabudowie kuchni z balkonem z widokiem na Antałówkę, sypialnią z widokiem na Giewont i Kasprowy Wierch, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakopane

Gubałówka,Zakopane

2 899 000 zł285 m² 10 172 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:956 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 285 m2. Lokalizacja Zakopane-Gubałówka. Niezagrożony i majestatyczny widok na Tatry, miasto Zakopane. Z okien domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Stare Krzeptówki

Krzeptówka,Zakopane

375 000 zł13 m² 28 846,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1923

Bezprowizyjna obsługa! wykończone pod klucz =promocja na wybrane lokale= -kraków, krzeptówki -tylko U nas piękne apartamenty z widokiem na Giewont A5 Oferuję do sprzedania wykończony pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

891 800 zł34 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

We speak English. Do not hesitate to contact us! *** Wykończony w bardzo wysokim standardzie w alpejskim stylu z wyjściem na ogródek - Apartament "beskid" * Zdjęcia poglądowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

820 000 zł43 m² 19 069,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z pięknym widokiem na giewont! Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 43 m 2 z pięknym widokiem na Giewont położone w malowniczym miejscu Zakopanego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 778 700 zł54 m² 33 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

We speak English. Do not hesitate to contact us! *** Z widokiem na Tatry, wykończony w bardzo wysokim standardzie w alpejskim stylu - Apartament " Kamienista" Oddanie do użytkowania II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 043 200 zł33 m² 32 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

We speak English. Do not hesitate to contact us! *** Z widokiem na Tatry, wykończony w bardzo wysokim standardzie w alpejskim stylu - Apartament " Krzesanica" Oddanie do użytkowania II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 319 500 zł46 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

We speak English. Do not hesitate to contact us! *** Apartament w standardzie premium w alpejskim stylu z dwoma balkonami i widokiem na Polanę Szymoszkową - Apartament " Ornak" *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

717 400 zł21 m² 34 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

We speak English. Do not hesitate to contact us! *** Wykończony w bardzo wysokim standardzie w alpejskim stylu z widokiem na Tatry - Apartament "rakoń" Oddanie do użytkowania II kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 319 500 zł46 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Zakopane

Gubałówka,Zakopane

1 080 000 zł2 375 m² 455 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentować takie nieruchomości to czysta przyjemność! Przedstawiam Państwu genialnie położoną niezabudowaną nieruchomość gruntową o powierzchni 2375 m2 o świetnych wymiarach. Daje to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

717 400 zł21 m² 34 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 834 800 zł56 m² 33 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

We speak English. Do not hesitate to contact us! *** Z widokiem na Tatry, wykończony w bardzo wysokim standardzie, w alpejskim stylu - Apartament " Orla Perć " o niestandardowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 834 800 zł56 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Chłabówka

Zakopane,małopolskie

3 680 000 zł200 m² 18 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dzień dobry, oferujemy wydzieloną część w pięknym budynku jednorodzinnym wolnostojącym w Zakopanem. Oferta dotyczy wydzielonej części 200m2 podzielonej na funkcjonalnie cztery osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zakopane

Zakopane,małopolskie

930 000 zł75 m² 12 459,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę mieszkania na sprzedaż w Zakopanem. Poniżej znajdziesz szczegóły dotyczące tej atrakcyjnej nieruchomości: lokalizacja: zakopane centrum Piętro: 4 (w bloku).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

891 800 zł34 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakopane

Gawlaki,Zakopane

1 950 000 zł140 m² 13 928,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 363 m²

Witam do sprzedania domek 70m w podstawie w cichym zakątku Zakopanego - Gawlaki domek w podstawie ma 70mkw domek w trakcie budowy położony na działce 6363mkw z potokiem leśnym -.