Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Zakopane - Oferty sprzedaży nieruchomości

247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

247 ogłoszeń

2 600 000 zł172,41 m² 15 080,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferta na wyłączność! Do sprzedania dom dwulokalowy nr 5k o pow. całkowitej wynoszącej 172,41m 2 położony na terenie inwestycji Tatrzańska Polana przy ul. Hrube Wyżne. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł55,80 m² 19 713,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż oferuję komfortowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych części Zakopanego - przy ul. Andrzeja Struga. Lokal o powierzchni 55 m to świetna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł812 m² 2 461,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o dużym potencjale inwestycyjnym, położoną w sercu Zakopanego, zaledwie kilka minut spacerem od Krupówek oraz dolnej stacji kolejki na Gubałówkę,.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł152 m² 7 697,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:902 m²

Inwestycja Z potencjałem | zakopane cyrhla dom do rozbudowy | działka 902 m | widoki na tatry Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona w jednej z najbardziej malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

990 000 zł1 550 m² 638,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam do sprzedania działka budowlano rolna - ul. Smrekowa w Zakopanem dojazd do działki uregulowany działka lekko nachylona o wymiarach 18m na 85m na działce bezpośrednio znajduje się gaz.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł300 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 567 m²

Widok | potencjał | cyrhla - przestronny dom W stanie surowym W zakopanem nieruchomość: przedstawiamy nieruchomość o ogromnych możliwościach adaptacyjnych, położoną w najwyżej.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł43 m² 24 186,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 43 m , położony przy ul. Orkana 1 w Zakopanem - w bezpośrednim sąsiedztwie Krupówek, jednego z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł49,55 m² 19 152,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Apartament W zakopanem Z garażem I balkonem Perfect Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowy lokal mieszkalny o powierzchni 49,55 m , położony na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł28,77 m² 24 296,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Halevia Resort & spa to wyjątkowa inwestycja Premium położona w malowniczej, zacisznej części Zakopanego, z niezagrożonym widokiem na panoramę Tatr oraz Gubałówkę. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł51 m² 15 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż trzypokojowy apartament z balkonem, z przepięknym widokiem na panoramę Tatr. Nieruchomość zlokalizowana jest w kompleksie na Gubałówce, w miejscowości Nowe Bystre.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł233 m² 16 523,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:723 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Zakopanem przy ul. Kasprusie o pow. 233 m2 i użytk. 206 m2. na działce o pow. 723 m2. Dom podpiwniczony o konstrukcji drewnianej.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł100 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie połowa domu jednorodzinnego o powierzchni ok. 100 m2 na I ym piętrze i poddaszu, w księdze wieczystej wpisana jest powierzchnia lokalu na poziomie 96 m2 wraz z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł50 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe apartamenty W zakopanem- ul. Salwatoriańska Widok na Tatry. Doskonała lokalizacja. Kameralne osiedle. Przed Państwem 4 wyjątkowe mieszkania w stanie deweloperskim położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 202 m² 407,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Witam do sprzedania atrakcyjna działka 1202 mkw działka znajduje się na Harendzie ul. Króle pomiędzy budynkami a strumykiem okolica cicha i bardzo urokliwa - ulica nieprzejezdna kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł520 m² 4 220 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Dochodowy biznes W sercu turystycznego podhala Na sprzedaż obiekt noclegowy W zakopanem (ul. Walkosze) nieruchomość przygotowana pod działalność turystyczną, z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł26 m² 24 961,54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 200.00 zł; Budynek: apartamentowiec bardzo wysoki; Standard mieszkania: wysoki standard; Dodatkowo: balkon; W pobliżu: restauracje, tereny rekreacyjne; Rozkład: korzystny.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł726 m² 1 652 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana os. Tatary Zakopane Działka nr ewid. 573 obr. 003 Powierzchnia: 726 m2 Działka w kształcie zbliżonym do trapezu o wymiarach ok. 22x28 m Media: - woda miejska na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Zakopane,małopolskie

2 890 000 zł216 m² 13 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:604 m²

Do sprzedania przepiękny, drewniany dom w regionalnym stylu. Dom znajduje się w malowniczej miejscowości w Gliczarowie Górnym - jednej z najwyżej położonych miejscowości na.

Szczegóły ogłoszenia

702 000 zł36 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; budynek: nowe budownictwo, apartamentowiec bardzo wysoki; standard mieszkania: stan deweloperski; dodatkowo: balkon; w pobliżu: restauracje, tereny rekreacyjne; rozkład: korzystny.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł270 m² 14 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:350 m²

Obiekt turystyczny na sprzedaż Willa Nasza Centrum Zakopane | gotowy biznes w centrum Zakopanego - 200 metrów od Krupówek! Na sprzedaż funkcjonujący pensjonat Willa Nasza Centrum położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł138 m² 20 289,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:312 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej ( połowa bliźniaka) zlokalizowany w centrum Zakopanego przy ul. Na Wilcznik. Zaledwie 600m od Krupówek. Dom o pow. 138m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł560 m² 6 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:723 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym, usytuowana w jednym z najbardziej rozpoznawalnych i turystycznie atrakcyjnych miast Polski Zakopane. To.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł36 m² 20 805,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe na II piętrze o powierzchni 36 m2, z bardzo wygodnym układem pomieszczeń. Składa się z przestronnego pokoju z balkonem, kuchni, sypialenki, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł40,37 m² 37 032,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament inwestycyjny o powierzchni 40,37 m , położony na 3 piętrze prestiżowej inwestycji Sośnica Resort & Spa przy ul. Modrzejewskiej w ścisłym centrum Zakopanego,.

Szczegóły ogłoszenia

867 000 zł51 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zdjęcia zawarte ofercie przedstawiają przykładową możliwość aranżacji lokalu. W ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni 51 m2 położone w jednej najbardziej spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł628 m² 1 576,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Zakopanem - Chłabówka | Atrakcyjna lokalizacja, media, dogodny dojazd Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 628.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż z rynku wtórnego lokal na nowej inwestycji Cyrhla Apartamenty. Inwestycja oddana w listopadzie 2024. Od grudnia wystartował najem krótkoterminowy, w tym również jeśli chodzi.

Szczegóły ogłoszenia

5 150 000 zł342,27 m² 15 046,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:630 m²

Na sprzedaż dom o pow. 342.27 mkw., z zapierającym dech widokiem na Giewont i panoramę Tatr. Zlokalizowany jest na jednej z najbardziej unikalnych dzielnic Zakopanego. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł48,45 m² 22 703,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,45 m2 znajduje się na wysokim parterze w trzypiętrowym segmencie wzniesionym z cegły w 2004 roku położonym w Zakopanem przy ul. Za.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł195 m² 13 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:560 m²

Dom Z możliwością podziału na 4 niezależne mieszkania zakopane Na sprzedaż nieruchomość położona w Zakopanem przy ul. Stromej 2, w bardzo dobrej lokalizacji, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

3 599 000 zł550 m² 6 543,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:683 m²

Na sprzedaż "gazdowa Chata" - uznany wśród turystów dom z 8 pokojami i 2 apartamentami. Obiekt noclegowy wykonany z dbałością o każdy szczegół i utrzymany.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł60,60 m² 31 336,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przestronny apartament z ogrodem i widokiem na Giewont Zakopane, 60,60 m Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 60,60 m , położony na parterze eleganckiego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł565 m² 1 539,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w dzielnicy Chłabówka Górna , znana z cichej i malowniczej okolicy. Bliskość Tatrzańskiego Parku Narodowego. W pobliżu szlak do doliny olczyskiej , nosal ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Zakopane

Zakopane,małopolskie

3 150 000 zł600 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:354 m²

Na sprzedaż kamienica o powierzchni ok. 600 m2 w Zakopanem. Ponad 200 m2 powierzchni usługowej oraz możliwość wydzielenia pięciu apartamentów. Duży potencjał inwestycyjny. Nieruchomość =.

Szczegóły ogłoszenia

2 680 000 zł1 832 m² 1 462,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę w Zakopanem (mrowce). Przedmiotem oferty jest atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 1832 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 500 000 zł87,70 m² 17 103,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 970 m² 502,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z widokiem na tatry zakopane ul. Zoniówka Na sprzedaż widokowa działka w Zakopanem położona w spokojnej i malowniczej części miasta przy ul. Zoniówka.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł7 328 m² 58,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa | bachledzki wierch atrakcyjna lokalizacja inwestycyjna zakopane Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w jednej z najbardziej prestiżowych i malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł26,64 m² 21 396,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż lokal niemieszkalny (usługowy) - Zakopane, okolice kompleksu narciarskiego Nosal Oferujemy na sprzedaż w pełni wykończony i wyposażony lokal usługowy o powierzchni 26,64.