Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy z poddaszem Zakopane - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

26 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

26 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bachledzki Wierch

Zakopane,małopolskie

4 880 000 zł235 m² 20 766 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Podana cena jest ceną netto. Posiadam na sprzedaż wspaniały dom w Zakopanem, dzielnica Szymony. Bardzo dobra lokalizacja z zapierającym dech w piersiach widokiem na góry. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krupówki,Zakopane

3 349 000 zł100 m² 33 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

Lokalizacja Prezentowany dom znajduje się w jednej z najpiękniejszych lokalizacji Zakopanego przy malowniczej Drodze do Daniela, w sercu Tatr. To wyjątkowo prestiżowa i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakopane

Krzeptówki,Zakopane

4 950 000 zł390 m² 12 692,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 454 m²

Możliwość zakupu dwóch domków bez domu Do sprzedania dom o powierzchni użytkowej 200 m a w nim 3 niezależne mieszkania parter 2 pokoje salon z kuchnią i łazienką piętro 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Zakopane,małopolskie

3 090 000 zł343 m² 9 017,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 840 m²

Dom Z działką inwestycyjną W rejonie bystrego oferta na wyłączność Na sprzedaż obszerny dom jednorodzinny o pow. użytkowej 156,32 m 2 położony na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

3 290 000 zł200 m² 16 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:818 m²

Na sprzedaż: luksusowy dom w Zakopanem | Powierzchnia działki: 818 m Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży luksusowego domu położonego w prestiżowej, willowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

4 968 000 zł258 m² 19 255,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wysoki standard wykończenia Powierzchnia netto: 258 m Ilość kondygnacji: 3 Powierzchnia użytkowa: 216 m Powierzchnia działki: 600 m (1/2 -200m ) wyjątkowa lokalizacja: ul.Stefana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

3 900 000 zł270 m² 14 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tradycyjny dom z płazów z imponujacym widokiem na tatry. Dom w otoczeniu tatrzańskiej przyrody Dom położony na południowym stoku gubałówki. Najpiękniejszy, niezagrożony widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stachonie

Stachonie,Zakopane

2 499 000 zł225 m² 11 106,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: garaż; w pobliżu: las, restauracje, sklepy; rozkład: korzystny układ, słoneczne, ustawne; standard mieszkania: do wprowadzenia; ogrzewanie: centralne własne w budynku;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Olcza,Zakopane

2 499 000 zł225 m² 11 106,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:628 m²

Zakopane - dom jednorodzinny na sprzedaż. Na działce o powierzchni 628 m2 posadowiono budynek jednorodzinny, murowany, dwukondygnacyjny, o powierzchni całkowitej 225 m2 oraz garaż wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Za Strugiem

Centrum,Zakopane

3 690 000 zł200 m² 18 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:820 m²

NA sprzedaż: pięknie odrestaurowany i zmodernizowany dom góralski w Centrum Zakopanego Urokliwy góralski dom położony w bardzo kameralnej i prestiżowej dzielnicy o willowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 499 000 zł171 m² 14 614 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Ostatni dom - inwestycja premium! Butikowa, nowatorska inwestycja premium - domy o wyjątkowej, unikalnej architekturze. Położenie domów na malowniczym wzgórzu gwarantuje piękne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

7 000 000 zł700 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:2 054 m²

Duża, budowlana działka z dwoma domami pod wynajem! Najlepsza inwestycja! Do sprzedania budowlana działka o powierzchni 2054 m 2 położona w Zakopanem. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Karłowicza

Koziniec,Zakopane

3 200 000 zł386 m² 8 300,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:862 m²

Oferujemy na sprzedaż pensjonat w górach, w atrakcyjnej lokalizacji (zakopane). Największe zalety nieruchomości - lokalizacja: ul. Karłowicza, 2 km do Krupówek (centrum miasta) oraz duże obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 950 000 zł196 m² 15 076,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 382 m²

Drewniany dom góralski W zębie oferta na wyłączność Na sprzedaż piękny, drewniany dom góralski położony w Zębie nieopodal Zakopanego przy ulicy Ligasówki. Ząb jest jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Chłabówka

Krupówki,Zakopane

3 999 000 zł217 m² 18 428,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:640 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 195 m2 przygotowany pod biznes Zakopane. Lokalizacja: dom zlokalizowany jest w cichej i zielonej wschodniej części Zakopanego, gdzie z każdej strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 850 000 zł255 m² 11 176,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:414 m²

Klimatyczna willa dwulokalowa w stylu zakopiańskim o pow. 255m2 na działce 414m2 usytuowana w odległości 5-minutowego spaceru od Polany Szymoszkowej w Zakopanem. Wyjątkowe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 500 000 zł400 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:525 m²

Do sprzedania klimatyczny dom drewniany z 13 pokojami dla turystów, przy głównej ulicy w ścisłym centrum. Doskonała lokalizacja - wszędzie blisko. Rozkład pomieszczeń: przyziemie - sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Skibówki,Zakopane

2 620 000 zł260 m² 10 076,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:822 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny w Zakopanem, o powierzchni 260 m2. Położony jest w spokojnej okolicy, kilka minut pieszo do sklepów, restauracji, przystanku komunikacji miejskiej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

7 950 000 zł630 m² 12 619 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wspaniała oferta inwestycyjna -willa Miodula - Oferta wyjątkowa 1500 m2 działki na której zbudowana jest Villa Miodula. Marzysz o pięknym domu i ciekawym wypromowanym biznesie w Zakopanem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Za Strugiem

Centrum,Zakopane

4 900 000 zł200 m² 24 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:820 m²

: na skróty : Na sprzedaż: ekskluzywny, świeżo wyremontowany dom w centrum Zakopanego przy Dolinie Strążyskiej | Powierzchnia działki: 820 m | Cicha willowa dzielnica, 10 min spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gubałówka

Gubałówka,Zakopane

2 500 000 zł170 m² 14 705,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Promocyjna cena 14 700 zł/m2 zamiast 18 000 zł/m2 cena dotyczy tylko jednego apartamentu o pow 170 m2 Kameralne apartamenty łączące w sobie styl regionalny oraz nutę nowoczesności wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Podhalańska

Zakopane,małopolskie

3 100 000 zł316 m² 9 810,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:566 m²

Sprzedam dom jednorodziny (pensionat) polozony w miejscowosci Zakopane, ul. Podhalanska. Z pięknymi widokami na całą panorame Tatr, oraz z widokiem na Nosal, położonym dwa kilometry od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Chłabówka

Zakopane,małopolskie

3 680 000 zł200 m² 18 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dzień dobry, oferujemy wydzieloną część w pięknym budynku jednorodzinnym wolnostojącym w Zakopanem. Oferta dotyczy wydzielonej części 200m2 podzielonej na funkcjonalnie cztery osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

7 900 000 zł305 m² 25 901,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność zaprezentować Państwu następującą ofertę nieruchomości premium: prestiżowy dom w zabudowie jednorodzinnej budowany w 2021/ 2022 roku o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zakopane

Zakopane,małopolskie

4 300 000 zł560 m² 7 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność zaprezentować Państwu następującą ofertę nieruchomości: pensjonat wybudowany w 2020 roku o powierzchni całkowitej 560 m 2 i powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

7 900 000 zł305 m² 25 901,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

3 999 000 zł316 m² 12 655,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:622 m²

Willa w Zakopanem przy ul. Droga do Tadziaków o pow. 316 m2 położona na odrodzonej działce o pow. 622 m2, posiada podpiwniczenie, garaż w bryle budynku i 3 kondygnacje. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 850 000 zł300 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:660 m²

witam do sprzedania urokliwy dom w cichym zakątku Zakopanego (jaszczurówka) dom położony na działce o powierzchni 660 mkw dom składa się z czterech poziomów na poziomie 0 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaszczurówka

Jaszczurówka,Zakopane

4 000 000 zł250 m² 16 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam dom wolnostojący przy głównej ulicy Jaszczurówka, powierzchnia działki 1010m2, domu 250m2. Dom w bardzo dobrym stanie, podpiwniczony plus cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

14 900 000 zł1 208 m² 12 334,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:1 794 m²

Obiekt pensjonatowo - mieszkalny zakopane oferta na wyłączność nowa niższa cena Na sprzedaż obiekt pensjonatowy z częścią mieszkalną położony w pięknej, willowej części Zakopanego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 200 000 zł300 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:587 m²

Nowa niższa cena! dom wolnostojący Z widokiem na giewont! Do sprzedania dom wolnostojący na działce o powierzchni 587 m 2 w Zakopanem. Dom składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Na Wilcznik

Zakopane,małopolskie

1 700 000 zł231 m² 7 359,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność zaprezentować Państwu następującą ofertę: dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 231 m2 położony na działce o powierzchni 300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

4 500 000 zł403 m² 11 166,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 137 m²

| zakopane - nowiutkie, luksusowe domy na sprzedaż. Na działce o powierzchni 1137 m2 usytuowano dwa, trzykondygnacyjne budynki. Jeden o powierzchni użytkowej 147 m2 , drugi o powierzchni 158.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Harenda

Zakopane,małopolskie

3 550 000 zł350 m² 10 142,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:890 m²

Wyjątkowy Pensjonat w Zakopanem (tatrzański, zakopane) Do sprzedania Willa - Pensjonat w Zakopanem. Cena do negocjacji Dom po generalnym remoncie przygotowany pod wynajem turystyczny. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 890 000 zł300 m² 9 633 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż atrakcyjny pensjonat w Zakopanem, nieopodal Nosala. Budynek w góralskim stylu został wybudowany w 2010 roku w technologii murowanej, kryty jest blachodachówką. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 900 000 zł296 m² 9 797,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 301 m²

Dom jednorodzinny W zakopanem Na sprzedaż przestronny, gustownie urządzony dom jednorodzinny z 2007 roku, położony w Zakopanem, w spokojnym, pełnym zieleni miejscu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 565 000 zł132 m² 11 831,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom W zakopanem Z panoramicznym widokiem na tatry! Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej na terenie kameralnego osiedla. Bezpośrednio z okien i tarasów apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zakopane

Zakopane,małopolskie

15 000 000 zł1 000 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność zaprezentować Państwu następującą ofertę: dwa budynki pensjonatowe w stanie surowym o powierzchni całkowitej 1 000 m 2 i powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strążyska

Zakopane,małopolskie

9 090 000 zł600 m² 15 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

DO sprzedania luksusowy pensjonat zlokalizowany W prestiżowej dzielnicy zakopanego Z niezagrożonym widokiem na góry. Obiekt dysponuje 9-ma Apartamentami typu De lux i Standard dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Hrube Wyżne

Toporowa Cyrla,Zakopane

1 585 000 zł132 m² 11 983,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta na wyłączność Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej (nr 5D) na terenie kameralnego osiedla Tatrzańska Polana przy ul. Hrube Wyżne. Bezpośrednio z okien i tarasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 899 000 zł300 m² 9 663 zł/m²

 

 

 

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij