Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Zakopane Osiedle Stachonie

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

950 000 zł41,53 m² 22 875,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 41,53 m , położony w prestiżowym obiekcie Hotel Murowanica w Zakopanem, w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

724 811 zł31,93 m² 22 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż z rynku wtórnego lokal na nowej inwestycji Cyrhla Apartamenty. Inwestycja oddana w listopadzie 2024. Od grudnia wystartował najem krótkoterminowy, w tym również jeśli chodzi.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł43 m² 21 860,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Apartament w centrum Zakopanego - przy Krupówkach! Na sprzedaż komfortowy apartament położony w ścisłym centrum Zakopanego, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Krupówki. Idealny zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł855 m² 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna | 855 m widok na panoramę tatr zakopane, ul. Wojdyły Na sprzedaż grunt rolny położony w malowniczej części Zakopanego. Wyjątkowa propozycja dla osób szukających bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł2 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Do sprzedania działka o pow. 25a położona przy ul. Hrube Niżne. Dojazd do posesji drogą gminną utwardzoną. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

896 100 zł59,74 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

- liczba apartamentów: 30 - stawka vat23% (możliwa do odliczenia przy zakupie na osobę prywatną) - widokowa lokalizacja/niezagrożony widok, sąsiednie działki z zakazem zabudowy, - czas realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł32 m² 12 468,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie o powierzchni po podłodze ok. 32 m2 na poddaszu, według zapisów w Księdze Wieczystej pow. wynosi 17,40 m2. Zaciszna okolica o niewielkiej liczbie mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

562 650 zł34 m² 16 548,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; budynek: nowe budownictwo, apartamentowiec bardzo wysoki; standard mieszkania: stan deweloperski; dodatkowo: balkon; w pobliżu: restauracje, tereny rekreacyjne; rozkład: korzystny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Zakopane

Zakopane,małopolskie

3 500 000 zł202 m² 17 326,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:577 m²

Crystal house S.A. Unikatowe nieruchomości W górach - tatry - pow. Tatrzański - gliczarów górny luksusowa inwestycja Z panoramicznym widokiem na tatry Prezentujemy kompleks czterech eleganckich.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł22,76 m² 8 743,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Polecamy 32 gotowych do odbioru apartamentów, położonych w Szaflarach przy ul. Rola Galicowa 43 gm. Szaflary w powiecie nowotarskim. Lokale są sprzedawane z 23 % vat-em, który możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Stachonie

Stachonie,Zakopane

2 499 000 zł225 m² 11 106,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: garaż; w pobliżu: las, restauracje, sklepy; rozkład: korzystny układ, słoneczne, ustawne; standard mieszkania: do wprowadzenia; ogrzewanie: centralne własne w budynku;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne