Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania w centrum Zakopane - Oferty sprzedaży i najmu

61 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

61 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

810 000 zł38 m² 21 315,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 38 m , położonego w jednej z najbardziej wyjątkowych lokalizacji w Zakopanem.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł34,93 m² 21 442,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Apartament inwestycyjny 35 m | Zakopane | Parking w cenie | Najem krótkoterminowy Na sprzedaż gotowy apartament inwestycyjny o powierzchni 34,93 m , położony w Zakopanem,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł34 m² 12 794,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż urokliwe i komfortowe mieszkanie o pow. 34 m2, zlokalizowane w malowniczym i spokojnym Białym Dunajcu. Nieruchomość znajduje się w kameralnym, wolnostojącym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

890 000 zł40,12 m² 22 183,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Widokowy apartament Z garażem Perfect Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 40,12 m - idealne zarówno jako inwestycja, jak i komfortowe miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

850 000 zł53,66 m² 15 840,48 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Apartament dwupokojowy W zakopanem Na sprzedaż słoneczny, komfortowo wykończony apartament położony w rejonie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Wyposażenie lokalu nowoczesne z akcentami.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Zakopane

Zakopane,małopolskie

910 000 zł65 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie z pięknym widokiem i dużym balkonem Na cichym i spokojnym osiedlu, w niedalekiej odległości od centrum, oferujemy przestronne mieszkanie znajdujące się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

858 000 zł24,80 m² 34 596,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Polecamy do sprzedaży przytulne studio w sercu Zakopanego - idealne zarówno jako inwestycja pod wynajem krótkoterminowy, jak i komfortowa baza wypadowa w góry. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

807 000 zł26,06 m² 30 967 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przytulne studio w sercu Zakopanego - idealne zarówno jako inwestycja pod wynajem krótkoterminowy, jak i komfortowa baza wypadowa w góry. Mieszkanie o powierzchni 26.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 870 000 zł50,43 m² 37 081,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowy i nowoczesny apartament o powierzchni 50,43 m w Zakopanem, z przestronnym tarasem z prywatną sauną oraz imponującym widokiem na panoramę Tatr. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł49,10 m² 13 136,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem ogłoszenia jest sprzedaży udziałów apartamentu w spokojnej i urokliwej dzielnicy Zakopanego. To doskonałe miejsce dla osób szukających komfortowego miejsca w górach.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

350 000 zł21,10 m² 16 587,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł27,80 m² 16 187,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł27,70 m² 15 162,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 151 449 zł38,51 m² 29 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie szukaj dalej - oferta na wyłączność! Apartamenty Tetmajera 35 to inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum Zakopanego, przy ulicy Kazimierza Przerwy Tetmajera 35, w cichej, pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł26 m² 19 192,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Centrum zakopanego | 26 m | widok na giewont | idealna inwestycja Małe mieszkanie - wielki potencjał inwestycyjny! Biuro Perfect Nieruchomości Zakopan e prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł57,60 m² 19 965,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowy lokal mieszkalny w bloku w ścisłym centrum Zakopanego, zaledwie kilka kroków od słynnych Krupówek. Z mieszkania piękny widok na góry. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł51,75 m² 19 227,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Wyjątkowy apartament w centrum Zakopanego - tu zaczyna się Twoja historia pod Tatrami! Wyobraź sobie poranek w Zakopanem. Otwierasz okno, czujesz świeże górskie powietrze, a zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł38 m² 19 736,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Dwupoziomowe mieszkanie Z panoramicznym widokiem na tatry/giewont | Centrum Zakopanego | duży balkon + piwnica + parking Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł38 m² 19 973,68 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m wraz z piwnicą oraz miejscem postojowym, usytuowane w jednej z najbardziej prestiżowych części Zakopanego, przy Alei 3.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy, ul. Cyrhla

Zakopane,małopolskie

1 300 000 zł50 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego apartamentu o powierzchni 50 m , położonego na zakopiańskiej Cyrhli - w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

920 000 zł33,96 m² 27 090,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament inwestycyjny Z tarasem | 33,96 m | apartamenty zakopiańskie Zakopane | ul. Szymony 17e Rynek: wtórny Powierzchnia: 33,96 m Piętro: parter Stan: wykończony i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 699 000 zł102 m² 26 460,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Apartament premium w sercu Zakopanego ul. Zwierzyniecka | top lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowy apartament w stanie deweloperskim, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

940 000 zł43 m² 21 860,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Apartament w centrum Zakopanego - przy Krupówkach! Na sprzedaż komfortowy apartament położony w ścisłym centrum Zakopanego, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Krupówki. Idealny zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł33,25 m² 37 593,98 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowa oferta na sprzedaż - Luksusowy pokój hotelowy w samym sercu Zakopanego! Podana cena jest ceną netto, właściciel wystawi fakturę vat 23%. Jeśli marzysz o inwestycji w jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Zakopane,małopolskie

665 000 zł40,90 m² 16 259,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni użytkowej 39,5 m , położony na Gubałówka w kompleksie w miejscowości Nowe Bystre. Apartament cechuje jasne wnętrze z ciepłymi,.

Szczegóły ogłoszenia

806 250 zł32,25 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w Zakopanem idealny jako drugi dom w górach + możliwość wynajmu Cena lokalu to cena netto. Vat wynosi 23%. Jest możliwość zwrotu vat. Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy

Zakopane,małopolskie

864 000 zł41,60 m² 20 769,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament o pow. 41,6 m2 z imponującym tarasem o powierzchni ponad 50 m2, zlokalizowany w malowniczej i spokojnej części Zakopanego. Lokal wyróżnia się unikatową.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł76,82 m² 13 004,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa inwestycja W sercu zakopanego - apartament Z gotowym biznesem najmu krótkoterminowego (stopa zwrotu 7-8%) dochodowa inwestycja W najbardziej pożądanej lokalizacji zakopanego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Zakopane,małopolskie

890 000 zł45 m² 19 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trafiłeś idealnie.Nieważne czy szukasz mieszkania dla siebie czy też pod inwestycje - to mieszkanie będzie idealne zarówno dla rodziny, pary jak również jako inwestycja pod wynajem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł97 m² 11 237,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament W centrum zakopanego - atrakcyjna cena! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament w sercu Zakopanego, zaledwie 1000 metrów od słynnych Krupówek - najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł50,22 m² 29 848,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowy apartament z balkonem i widokiem na góry centrum Zakopanego Na sprzedaż funkcjonalny, 2-pokojowy apartament z balkonem i widokiem na góry, położony w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł38,58 m² 38 361,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż ekskluzywny, przytulny apartament położony nowoczesnym kompleksie apartamentowym Apartamenty pod Giewontem w centrum Zakopanego, ul. Do Tadziaków 11. Apartament o powierzchni 38,58m2.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 300 000 zł99 m² 23 232,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Apartament Z widokiem na giewont Apartament o pow. 99 m , na IV piętrze w nowoczesnym apartamentowcu w centrum Zakopanego. Komfortowy apartament o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł48,23 m² 25 917,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Zakopanego, przy słynnej ulicy Krupówki! To przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m znajduje się na 3. piętrze budynku, co.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł1 044 m² 2 768,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:2018

Nieruchomość inwestycyjna W zakopanem | 3 domy | cyrhla styl regionalny | pod tatrami | gotowy model biznesowy Z ogromną przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży zespołu trzech.

Szczegóły ogłoszenia

1 597 350 zł46,30 m² 34 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament Z panoramicznym widokiem na tatry Widok na góry | Balkon | Wysoki standard | Inwestycyjny potencjał ***** rozkład pomieszczeń: funkcjonalny, komfortowy układ zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

949 000 zł49,55 m² 19 152,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Apartament W zakopanem Z garażem I balkonem Perfect Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowy lokal mieszkalny o powierzchni 49,55 m , położony na parterze nowoczesnego.