Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania w nowym bloku Zakopane - Oferty sprzedaży lub najmu

66 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

66 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

749 000 zł34,93 m² 21 442,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Apartament inwestycyjny 35 m | Zakopane | Parking w cenie | Najem krótkoterminowy Na sprzedaż gotowy apartament inwestycyjny o powierzchni 34,93 m , położony w Zakopanem,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł34 m² 12 794,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż urokliwe i komfortowe mieszkanie o pow. 34 m2, zlokalizowane w malowniczym i spokojnym Białym Dunajcu. Nieruchomość znajduje się w kameralnym, wolnostojącym domu.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł41,53 m² 22 875,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 41,53 m , położony w prestiżowym obiekcie Hotel Murowanica w Zakopanem, w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym

Zakopane,małopolskie

1 350 000 zł110 m² 12 272,73 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Przestronny apartament W zakopanem Na sprzedaż widokowy, słoneczny apartament zlokalizowany w spokojnej części Zakopanego, w rejonie Pardałówki. Apartament o powierzchni 92,43.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

780 000 zł51,87 m² 15 037,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania mieszkanie w Zakopanem Prezentujemy państwu mieszkanie o powierzchni 51,87m2. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, budynku trzykondygnacyjnego. Składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

799 000 zł37 m² 21 594,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Stylowe mieszkanie z balkonem w sercu Zakopanego - komfort i klimat górski Lokalizacja 1,9 km od Krupówek w rejonie Skibówek Biuro Perfect Nieruchomości oferuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

890 000 zł40,12 m² 22 183,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Widokowy apartament Z garażem Perfect Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 40,12 m - idealne zarówno jako inwestycja, jak i komfortowe miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł53,66 m² 15 840,48 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Apartament dwupokojowy W zakopanem Na sprzedaż słoneczny, komfortowo wykończony apartament położony w rejonie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Wyposażenie lokalu nowoczesne z akcentami.

Szczegóły ogłoszenia

992 700 zł33,09 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Apartament pod skocznią w Zakopanem Oferujemy do sprzedaży apartament - studio znajdujący się na parterze budynku wielorodzinnego. To oferta dla osób ceniących sobie dobry standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł42,36 m² 35 174,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe mieszkanie w Zakopanem z widokiem na Giewont. Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,36 m , położone w Zakopanem.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł40 m² 19 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowo i stylowo wykończonego apartamentu. To idealne miejsce zarówno dla osób poszukujących nowego domu, jak i inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł59 m² 18 644,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Polecamy do sprzedaży w pełni wyposażony 3-poziomowy apartament zlokalizowany w Zakopanem w dzielnicy Pardałówka. Rozkład pomieszczeń: i poziom: aneks kuchenny z jadalnią, II.

Szczegóły ogłoszenia

807 000 zł26,06 m² 30 967 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przytulne studio w sercu Zakopanego - idealne zarówno jako inwestycja pod wynajem krótkoterminowy, jak i komfortowa baza wypadowa w góry. Mieszkanie o powierzchni 26.

Szczegóły ogłoszenia

858 000 zł24,80 m² 34 596,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Polecamy do sprzedaży przytulne studio w sercu Zakopanego - idealne zarówno jako inwestycja pod wynajem krótkoterminowy, jak i komfortowa baza wypadowa w góry. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

890 000 zł48 m² 18 541,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny dwupoziomowy o powierzchni 48 m , położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Zakopanem. Mieszkanie wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 151 449 zł38,51 m² 29 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie szukaj dalej - oferta na wyłączność! Apartamenty Tetmajera 35 to inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum Zakopanego, przy ulicy Kazimierza Przerwy Tetmajera 35, w cichej, pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy, ul. Cyrhla

Zakopane,małopolskie

1 300 000 zł50 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego apartamentu o powierzchni 50 m , położonego na zakopiańskiej Cyrhli - w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł54 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę luksusowy i komfortowy apartament w Zakopanem przy ulicy Bory Jaszczurówka o powierzchni 54 m2 plus komórka lokatorska o pow. 1,9 m2. Apartament znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł33,96 m² 27 090,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament inwestycyjny Z tarasem | 33,96 m | apartamenty zakopiańskie Zakopane | ul. Szymony 17e Rynek: wtórny Powierzchnia: 33,96 m Piętro: parter Stan: wykończony i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 699 000 zł102 m² 26 460,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Apartament premium w sercu Zakopanego ul. Zwierzyniecka | top lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowy apartament w stanie deweloperskim, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

915 500 zł36,62 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Zakopane Nosalowy Dwór. Apartament z balkonem o powierzchni 36,62m2 zlokalizowany w nowym pięciogwiazdkowym condohotelu, luksusowo wykończonym apartamentowcu (rok budowy: 2015) wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 250 000 zł33,25 m² 37 593,98 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowa oferta na sprzedaż - Luksusowy pokój hotelowy w samym sercu Zakopanego! Podana cena jest ceną netto, właściciel wystawi fakturę vat 23%. Jeśli marzysz o inwestycji w jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Zakopane

Zakopane,małopolskie

314 490 €75 m² 4 193,20 €/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

OD 314 490,00 eur, hiszpania Luksusowa inwestycja w Los Alcázares na Costa Cálida oferuje wyjątkowe apartamenty położone tuż przy prestiżowym polu golfowym z widokiem na morze. Każdy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Zakopane,małopolskie

665 000 zł40,90 m² 16 259,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni użytkowej 39,5 m , położony na Gubałówka w kompleksie w miejscowości Nowe Bystre. Apartament cechuje jasne wnętrze z ciepłymi,.

Szczegóły ogłoszenia

806 250 zł32,25 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w Zakopanem idealny jako drugi dom w górach + możliwość wynajmu Cena lokalu to cena netto. Vat wynosi 23%. Jest możliwość zwrotu vat. Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 917 zł37,52 m² 23 985 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

NA sprzedaż lokal W zakopanem przy ul. Paryskich informacje podstawowe: - status - lokal usługowy - powierzchnia: 37,52 m2 - piętro: parter układ lokalu: - pokój dzienny, - funkcjonalna łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Zakopane

Zakopane,małopolskie

896 100 zł59,74 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

- liczba apartamentów: 30 - stawka vat23% (możliwa do odliczenia przy zakupie na osobę prywatną) - widokowa lokalizacja/niezagrożony widok, sąsiednie działki z zakazem zabudowy, - czas realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Zakopane

Zakopane,małopolskie

895 000 zł28,88 m² 30 990,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Zakopane - resort nosalowy dwór II Kluczowe atuty oferowanego apartamentu: luksusowy apartament w prestiżowej inwestycji w Zakopanem; powierzchnia 28,88m z dużym tarasem; atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł54 m² 15 907,41 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartament W zakopanem - doskonała inwestycja pod wynajem turystyczny duży balkon | spa | miejsce postojowe | teren ogrodzony zwrot Z inwestycji na poziomie 6-7% Biuro Perfect Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Od 01.05 do wynajęcia lokal, mieszkanie na ul. Szymony Lokal składa się salonu z aneksem kuchennym ,sypialni ,łazienki. Nadaje się zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł50,22 m² 29 848,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowy apartament z balkonem i widokiem na góry centrum Zakopanego Na sprzedaż funkcjonalny, 2-pokojowy apartament z balkonem i widokiem na góry, położony w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł38,58 m² 38 361,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż ekskluzywny, przytulny apartament położony nowoczesnym kompleksie apartamentowym Apartamenty pod Giewontem w centrum Zakopanego, ul. Do Tadziaków 11. Apartament o powierzchni 38,58m2.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 300 000 zł99 m² 23 232,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Apartament Z widokiem na giewont Apartament o pow. 99 m , na IV piętrze w nowoczesnym apartamentowcu w centrum Zakopanego. Komfortowy apartament o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

724 000 zł32,25 m² 22 449,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż z rynku wtórnego lokal na nowej inwestycji Cyrhla Apartamenty. Inwestycja oddana w listopadzie 2024. Od grudnia wystartował najem krótkoterminowy, w tym również jeśli chodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 336 484 zł54,99 m² 24 304,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

NA sprzedaż mieszkanie W zakopanem przy ul. Paryskich informacje podstawowe: - numer mieszkania: 17 - powierzchnia użytkowa mieszkania: 54,99m2 - powierzchnia po podłodze: 64,25m2 - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł1 044 m² 2 768,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:2018

Nieruchomość inwestycyjna W zakopanem | 3 domy | cyrhla styl regionalny | pod tatrami | gotowy model biznesowy Z ogromną przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży zespołu trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł28,77 m² 24 296,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Halevia Resort & spa to wyjątkowa inwestycja Premium położona w malowniczej, zacisznej części Zakopanego, z niezagrożonym widokiem na panoramę Tatr oraz Gubałówkę. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł51 m² 15 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż trzypokojowy apartament z balkonem, z przepięknym widokiem na panoramę Tatr. Nieruchomość zlokalizowana jest w kompleksie na Gubałówce, w miejscowości Nowe Bystre.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł50 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe apartamenty W zakopanem- ul. Salwatoriańska Widok na Tatry. Doskonała lokalizacja. Kameralne osiedle. Przed Państwem 4 wyjątkowe mieszkania w stanie deweloperskim położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł40,37 m² 37 032,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament inwestycyjny o powierzchni 40,37 m , położony na 3 piętrze prestiżowej inwestycji Sośnica Resort & Spa przy ul. Modrzejewskiej w ścisłym centrum Zakopanego,.