Apartament Zakopane
Zakopane, małopolskie
- 2 100 000 zł
- 100 m²
- 21 000 zł/m²
Paulina
Skontaktuj się
Apartament Zakopane
Zakopane, małopolskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Apartament Zakopane
Zaktualizowane: 15 maja 2026
2 100 000 zł 100 m² 21 000 zł/m²
3/3
4
2012
w garażu podziemnym
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
3/3Liczba pokoi:
4Rok budowy:
2012Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 2 100 000 zł (21 000 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 100 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: wysoki standard
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2012 (blok w nowym budownictwie)
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednostronne, narożne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Czynsz: 1 700 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: oddzielna, aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic
- Media: siła; ogrzewanie: miejskie
- klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, alarm, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: ogłoszenie komercyjne, zaktualizowane: 15.05.2026
Lokalizacja
- Adres: Jagiellńska, Zakopane, tatrzański, małopolskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż wyjątkowy apartament premium o powierzchni 99 m², położony na ostatnim, 3. piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą, w samym sercu Zakopanego.
To nieruchomość, która łączy prestiżową lokalizację, luksusową przestrzeń i widok, którego nie da się zastąpić panorama Tatr oraz majestatyczny Giewont widoczne prosto z dużych, panoramicznych okien robią ogromne wrażenie
o każdej porze roku. (...)
Paulina
510 605...
510 605 316