Mieszkanie, ul. Oberconiówka

Oberconiówka, Krupówki, Zakopane, małopolskie

  • 1 550 000 zł
  • 97,60 m²
  • 15 881,15 zł/m²

Zdjęcie

Dariusz Siewiers...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Oberconiówka

Oberconiówka, Krupówki, Zakopane, małopolskie

zaktualizowane:
21 kwietnia 2026

1 550 000 zł

97,60 m²

15 881,15 zł/m²

Mieszkanie, ul. Oberconiówka

Zaktualizowane: 21 kwietnia 2026

1 550 000 zł 97,60 m² 15 881,15 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
2/2
Liczba pokoi:
6
Rok budowy:
2021
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

2/2

Liczba pokoi:

6

Rok budowy:

2021

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 550 000 zł (15 881,15 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 97,60 m², 6 pokoi, 2 łazienki; stan: do wykończenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: dom wielorodzinny; rok budowy: 2021 (blok w nowym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/2
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: Siewierski Nieruchomosci, zaktualizowane: 21.04.2026
  •   numer ogłoszenia: 1055/18052/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż dwa niezależne apartamenty o łącznej pow. 97,6 m2 z dostępem do strefy SPA, zlokalizowane w spokojnej i urokliwej dzielnicy Zakopanego.
Oba lokale ujęte są w jednej księdze wieczystej i oferowane są do sprzedaży jako całość.
Nieruchomość sprzedawana jest w stanie deweloperskim ze stolarką, co daje nowym nabywcom pełną swobodę w zaplanowaniu przestrzeni. (...)

Agent

Dariusz Siewierski

506 131...

506 131 463

18 206 61 29

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dariusz Siewierski

506 131...

506 131 463

18 206 61 29

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.