Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Zakopane - Oferty sprzedaży nieruchomości

246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Droga do Walczaków

Zakopane,małopolskie

1 100 000 zł74 m² 14 864,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam do sprzedania mieszkanie na ul. Droga do Walczaków 74mkw plus garaż z komórką lokatorską 32mkw = 107mkw :) mieszkanie świetnie nadaje się pod najem niskie koszty utrzymania - geotermia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Krzeptówki,Zakopane

690 000 zł53 m² 13 125,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

NA sprzedaż - apartament 53 m | zakopane - krzeptówki Topowa lokalizacja | Prywatny basen, sauna i jacuzzi | Komfort i prestiż Szukasz wyjątkowego miejsca w Zakopanem, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zakopane

Zakopane,małopolskie

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Inwestycja z 20% zwrotem / Dom do zamieszkania Na sprzedaż oferuję atrakcyjną nieruchomość położoną w malowniczej i spokojnej części Suchej Beskidzkiej przy ul. 29 Stycznia. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Zakopane

Tatrzański Park Narodowy,Zakopane

599 000 zł35 m² 17 002,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania apartament wakacyjny o powierzchni 35,23 m2 zlokalizowany w atrakcyjnej części Zakopanego, 3 minuty spacerem od ronda w Kuźnicach. Lokal w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Bachledy

Bachledówka,Zakopane

865 000 zł680 m² 1 272,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 680 m2 w Zakopanem przy ul. Bachledy. Numery działek 50/1, 50/2 obr. 33 W mpzp oznaczona symbolem 6.M/U ( tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej) Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakopane

Centrum,Zakopane

1 600 000 zł200 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:404 m²

Nieruchomość: na sprzedaż dom o powierzchni ok. 200 m przeznaczony do remontu, położony na działce o powierzchni 404 m . Budynek posiada duży potencjał inwestycyjny - możliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zakopane,małopolskie

4 790 000 zł283 m² 16 925,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:435 m²

Emmerson prezentuje wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 283 m2 (użytkowej 180m2), położony w centrum Zakopanego. Działka o powierzchni 435, ogrodzona i zagospodarowana. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Zakopane,małopolskie

670 000 zł18 m² 36 413 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Nieruchomość: na sprzedaż w pełni wyposażony apartament typu studio , położony w cichej i spokojnej części Zakopanego. Lokal mieści się na II piętrze kameralnego budynku , co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Droga do Daniela

Żywczańskie,Zakopane

3 099 000 zł150 m² 20 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

Lokalizacja: ta wyjątkowa nieruchomość położona jest w jednej z najpiękniejszych części Zakopanego przy malowniczej Drodze do Daniela, z bezpośrednim widokiem na majestatyczny Giewont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

970 000 zł58 m² 16 724,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Apartamentowiec Butorowy Residence - to jeden z najciekawszych architektonicznie budynków w Zakopanym i Kościelisku, łączący akcenty góralskiego stylu z nowoczesną architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

930 000 zł50 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartament w kościelisku Apartamentowiec Butorowy Residence - to jeden z najciekawszych architektonicznie nowych budynków w Zakopanym i Kościelisku, który łączy akcenty góralskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szymony

Chyców Potok,Zakopane

890 000 zł30 m² 29 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament 30m2 z Garażem Centrum Zakopanego. Posiadamy inne apartamenty w stanie do wykończenia: 35.92m2 999 093 zł Piętro 3 Pokój z aneksem 20.90m2 Pokój 10.92m2 Łazienka 2.97m2 Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zakopane

Zakopane,małopolskie

970 000 zł62 m² 15 645,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakopane | 62 m | balkon | 15 min do centrum Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 62 m , położony na I piętrze w budynku zarządzanym przez wspólnotę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Zakopane

Guty,Zakopane

1 149 000 zł783 m² 1 467,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę z domem do przebudowy Zakopane, ul. Guty oferta prywatna - bez pośredników Oferuję na sprzedaż nieruchomość zlokalizowaną w malowniczym Zakopanem, przy ul. Guty 1a. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zakopane,małopolskie

1 162 000 zł42 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

English version below We speak English. Do not hesitate to contact us! *** Komfortowy, widokowy , dwupokojowy apartament składa się z: * salonu z aneksem kuchennym * sypialni * łazienki Usytuowanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 162 000 zł42 m² 28 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 044 000 zł70 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Chata pod Tatrami w swojej ofercie posiada w sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z tarasem ziemnym , widokiem na Giewont oraz dobrym dojazdem około 2 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 230 000 zł79 m² 15 648,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Chata pod Tatrami w swojej ofercie posiada w sprzedaży przestronny lokal mieszkalny trzy pokojowe, dwie łazienki z tarasem ziemnym i widokiem na Giewont oraz dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Za Cieszynianką

Zakopane,małopolskie

950 000 zł58 m² 16 379,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Biuro pośrednictwa Chata pod Tatrami oferuje Państwu widokowy apartament w górnej części Zakopanego, w sąsiedztwie hotelu Belvedere. Apartament składa się z holu, dziennego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zakopane

Krzeptówki,Zakopane

699 998 zł44 m² 16 091,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Chata pod Tatrami biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomosciami posiada w swojej ofercie sprzedaży, apartament na parterze w budynku wielorodzinnym. Apartament składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Zakopane

Tatary,Zakopane

2 399 999 zł166 m² 14 501,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2012

Biuro nieruchomosci Chata pod Tatrami ma przyjemność zaoferować sprzedaż widokowego , bardzo wygodnego mieszkania o powierzchni 165.5 m2. Mieszkanie znajduje się w budynku 15 letnim , do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 250 000 zł67 m² 18 777,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przestronny apartament W sąsiedztwie tatrzańskiego parku narodowego Na sprzedaż przestronny, słoneczny apartament o powierzchni 66,57 m 2 zlokalizowany w pełnym zieleni miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Zakopane

Krupówki,Zakopane

820 000 zł28 m² 29 753,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nieruchomość: na sprzedaż częściowo wykończony apartament położony na 1 piętrze kameralnego budynku w spokojnej i widokowej części Zakopanego. Z balkonu rozpościera się piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zakopane

Zakopane,małopolskie

599 000 zł85 m² 7 047,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 950 000 zł300 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:560 m²

Witam do sprzedania dom położony na działce o pow. 560mkw dom składa się z 4 poziomów : sutereny pod całym budynkiem oraz 2 poziomów nadziemnych oraz wykończonego poddasza gdzie mieszczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zwijacze

Harenda,Zakopane

3 850 000 zł350 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:849 m²

Dom położony na południowym stoku Gubałówki z pięknymi widokami na całe pasmo Tatr. Po generalnym remoncie w 2022r , przygotowany do wynajmu krótkoterminowego ( około 30 miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zakopane

Zakopane,małopolskie

907 149 zł44 m² 20 664 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2025

Zakopane - witów - Podhalańska miejscowość turystyczna u podnóża Tatr Zachodnich - do sprzedania piękny apartament o pow. 43,90 mkw, składający się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Zakopane

Toporowa Cyrla,Zakopane

2 000 000 zł1 200 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana z niezagrożonym widokiem na panorame tatr z dostępem do drogi super lokalizacja Działka numer 32/1 obręb 30

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Boruty-Spiechowicza

Pardałówka,Zakopane

999 000 zł53 m² 18 849,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy do sprzedaży bezpośredniej dwupokojowy apartament ( 53 m2 ) na pierwszym piętrze kameralnego budynku osiedla apartamentowców na Pardałówce.Teren ogrodzony, pełen zieleni, zadbany, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Balzera

Bystre,Zakopane

1 700 000 zł59 m² 28 614,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowy dwupokojowy apartament położony w Zakopanem w kompleksie hotelowym Nosalowy Dwór. Do apartamentu przynależą 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Parcele Urzędnicze,Zakopane

999 999 zł58 m² 17 241,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie z pięknym widokiem na sprzedaż w bliskiej odległości do Krupówek, przy ul. Żeromskiego. Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze, 3 piętrowego budynku. Na około 58.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 590 000 zł250 m² 6 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż przestronny dom w malowniczej okolicy Ząb. Nieruchomość ma 7 pokoi i znajduje się na działce budowlanej o powierzchni 1300 m .Dwie kondygnacje przystosowane są jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Zakopane,małopolskie

1 200 000 zł31 m² 38 143,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja zakopane Bachledzki Resort - Budynek usługowo-hotelowy Czterokondygnacyjny obiekt w stylu góralskim to prawdziwa perła architektoniczna, harmonijnie łącząca dziedzictwo Podhala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 400 000 zł38 m² 36 851,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja - zakopane Bachledzki Resort - Budynek usługowo-hotelowy Czterokondygnacyjny obiekt w stylu góralskim to prawdziwa perła architektoniczna, harmonijnie łącząca dziedzictwo Podhala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Zakopane

Zakopane,małopolskie

900 000 zł25 m² 35 308 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakopane

Centrum,Zakopane

4 600 000 zł330 m² 13 939,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:-

Zakopane - inwestycja z potencjałem! Gotowy dom z wydzielonymi lokalami na wynajem! Szukasz nieruchomości w Zakopanem, która generuje dochód i ma ogromny potencjał? Ten wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Olcza,Zakopane

2 499 000 zł225 m² 11 106,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:628 m²

Twój wymarzony dom z widokiem na Tatry - Zakopane czeka! Marzysz o własnym, komfortowym domu w Zakopanem, z dala od zgiełku, ale z łatwym dostępem do wszystkich atrakcji? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Zakopane

Króle,Zakopane

17 000 000 zł7 561 m² 2 248,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa szansa inwestycyjna w Zakopanem - teren z rozpoczętą budową i widokiem na Tatry! Poszukujesz rozległego terenu pod dużą inwestycję w sercu Tatr? Ta unikatowa oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

980 000 zł53 m² 18 490,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie na II piętrze o powierzchni 53m2 zlokalizowane w spokojnej, widokowej okolicy w Zakopanem, 3 km od Krupówek i 3,5 od Kuźnic. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Zakopane

Zakopane,małopolskie

450 000 zł21 m² 21 429 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania studio 21m2 w kompleksie viva maria w Zakopanem. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym; - antresoli ze spaniem dla 2 osób; - łazienki; - przedpokoju z dużą szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Krupówki,Zakopane

3 900 000 zł160 m² 24 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:590 m²

Nieruchomość: wyjątkowy dom w stylu góralskim, wykończony w wysokim standardzie, zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych części Zakopanego - przy Drodze do Walczaków ,.