Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Zakopane - Oferty sprzedaży domów

63 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 ogłoszenia

12 915 000 zł1 309,89 m² 9 859,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:26

 

Powierzchnia działki:1 234 m²

Pensjonat na sprzedaż W zakopanem dochodowa inwestycja W sercu tatr Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego pensjonatu w Zakopanem, położonego przy.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 000 zł698,20 m² 9 166,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

NA sprzedaż willa W stylu zakopiańskim, położona W malowniczej lokalizacji, nad potokiem młyniska, zaledwie 15 minut od krupówek! Widok na Giewont | Granica Tatrzańskiego Parku Narodowego |.

Szczegóły ogłoszenia

3 599 000 zł550 m² 6 543,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:683 m²

Na sprzedaż "gazdowa Chata" - uznany wśród turystów dom z 8 pokojami i 2 apartamentami. Obiekt noclegowy wykonany z dbałością o każdy szczegół i utrzymany.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł145 m² 8 896,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:223 m²

Na sprzedaż dom o pow. 145 m2 w zabudowie bliźniaczej, położony na jednej z najpopularniejszych ulic w Zakopanem. Możliwość wydzielenia czterech apartamentów pod wynajem lub lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 850 000 zł171,08 m² 16 658,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Na sprzedaż czteropokojowy apartament o pow. 171 m2, z niezagrożonym widokiem na Giewont i panoramę Tatr. Zlokalizowany jest na jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Zakopanego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł195 m² 13 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:560 m²

Dom Z możliwością podziału na 4 niezależne mieszkania zakopane Na sprzedaż nieruchomość położona w Zakopanem przy ul. Stromej 2, w bardzo dobrej lokalizacji, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

4 499 000 zł420 m² 10 711,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Luksusowa nieruchomość inwestycyjna W zakopanem 5 niezależnych obiektów - gotowy biznes W jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Zakopanem, przy ul. Szymona Zaryckiego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł360 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej bezpośrednio przy wejściu na szlaki Tatrzańskiego Parku Narodowego oraz u podnóża stoku Nosal w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 980 000 zł270 m² 14 740,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:727 m²

Witam do sprzedania dwa domy położone na działce o pow. 727mkw pierwszy dom składa się z 5 poziomów : podpiwniczenia pod całym budynkiem, 3 poziomów nadziemnych oraz wykończonego poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł172,41 m² 15 080,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferta na wyłączność! Do sprzedania dom dwulokalowy nr 5k o pow. całkowitej wynoszącej 172,41m 2 położony na terenie inwestycji Tatrzańska Polana przy ul. Hrube Wyżne. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł230 m² 12 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:821 m²

Na sprzedaż kameralny pensjonat z płazów drewnianych o pow. 230 m2 w Zakopanem przy ul. Harenda na działce o pow. 820 m2. Dom posiada 7 pokoi pod wynajem i niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł110 m² 10 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:104 m²

D om W zakopanem - twój kawałek gór | 1,5 km od krupówek | ogródek | idealny na inwestycję lub własne miejsce na ziemi Wyobraź sobie poranek w Zakopanem - świeże górskie powietrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł100 m² 13 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:636 m²

Na sprzedaż działka o pow. 636 m2, zlokalizowana w Zakopanem tuż przy Tatrzańskim Parku Narodowym. Na terenie nieruchomości znajduje się drewniany i podpiwniczony dom o pow.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł600 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:354 m²

Na sprzedaż kamienica o powierzchni ok. 600 m2 w Zakopanem. Ponad 200 m2 powierzchni usługowej oraz możliwość wydzielenia pięciu apartamentów. Duży potencjał inwestycyjny. Nieruchomość =.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł140 m² 9 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:397 m²

Powierzchnia gruntu : 397 m2 Powierzchnia użytkowa : ok. 140 m2 Nr.ewid: 39/2, 124/2 obręb 167 Cena: 1 299 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł283 m² 15 865,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:435 m²

Emmerson prezentuje: wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 283 m2 (użytkowej 180m2), położony w centrum Zakopanego (ul. Nowotarska) Działka o powierzchni 435 m2, ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł800 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:28

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Pensjonat w centrum Zakopanego z pięknym widokiem na Giewont i Gubałówkę, położony na działce o pow. 1200 m2. Budynek 5 kondygnacyjny, murowany (rok budowy 1991 / 2007), częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł150 m² 9 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:324 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Zakopanem, przy ul. Hrube Wyżne, w spokojnej części miasta. Budynek wzniesiony z drewnianych płazów, posadowiony na podmurówce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 712 963 zł82 m² 20 889,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Mountain Chalet Twój dom w sercu Tatr Inwestycję Mountain Chalet dedykujemy osobom, które pragną ciszy, spokoju i kontaktu z naturą w malowniczej scenerii Kościeliska. Przytulne domy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 500 000 zł201,60 m² 22 321,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Wierchy resort luksusowe rezydencje z widokiem na Tatry wierchy resort to wyjątkowa inwestycja zlokalizowana na wzgórzu w malowniczej części Zakopanego. Kompleks składa się z pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł200 m² 16 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:643 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego w Zakopanem Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 103 m , zlokalizowanego w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł300 m² 16 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 229 m²

Przedstawiamy Państwu przepiękną rezydencję położoną w cichej ustronnej części Zakopanego z niezagrożonym widokiem na Giewont. Dom o powierzchni ok 300 m2, składający się z:.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł235 m² 8 297,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:420 m²

Oferta przedstawia gotowy biznes pasywny, w postaci działki na której znajduje się domek pięcioosobowy o pow. 42m2. Domek to; - salon z aneksem kuchennym - łazeienka - dwie sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasprusie

Centrum,Zakopane

3 850 000 zł233 m² 16 523,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:723 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Zakopanem przy ul. Kasprusie o pow. 233 m2 i użytk. 206 m2. na działce o pow. 723 m2. Dom podpiwniczony o konstrukcji drewnianej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zakopane,małopolskie

3 099 000 zł108 m² 28 694,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Apartament z panoramicznym widokiem Kościelisko, stan deweloperski Poznaj wyjątkową inwestycję w sercu Kościeliska połączenie nowoczesnej architektury, naturalnych materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakopane

Zakopane,małopolskie

5 800 000 zł504 m² 11 508 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż apartamentowiec z 8 niezależnymi lokalami, które przynoszą stały dochód. Możliwość podzielenia budynku na odrębne lokale. Budynek w wysokim standardzie - stale działający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szkolna

Zakopane,małopolskie

5 500 000 zł350 m² 15 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:991 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w sercu Zakopanego 350 m | działka 991 m Na sprzedaż unikatowy dom drewniany o powierzchni ok. 350 m , położony na działce 991 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zakopane

Zakopane,małopolskie

588 000 zł50 m² 11 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta dotyczy połówki budynku ( bliźniaka), w skład modułu wchodzi pokój dzienny, łazienka, aneks kuchenny i 2 sypialnie. Do każdego modułu jest osobna furtka i wyodrębniony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 820 000 zł160 m² 11 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:182 m²

Zapraszamy do zakupu dużego 3-poziomowego segmentu w bardzo dobrej lokalizacji w Zakopanem, tylko 800 m od Krupówek. Świetnie sprawdzi się jako inwestycja pod wynajem krótkoterminowy, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakopane

Jaszczurówka,Zakopane

3 550 000 zł350 m² 10 142,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Urokliwy, trzypoziomowy dom usytuowany w zacisznej części Zakopanego Jaszczurówce, zaledwie 600 m od Nosala, tuż obok Tatrzańskiego Parku Narodowego. Obecnie dom jest wynajmowany, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kościeliska

Zakopane,małopolskie

4 500 000 zł390 m² 11 538,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Luksusowy Kompleks w Zakopanem Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w malowniczej lokalizacji Zakopanego, na Krzeptówkach. Na sprzedaż przestronny dom o 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zakopane

Zakopane,małopolskie

3 500 000 zł135 m² 25 925,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Nowy dom jednorodzinny z garażem w wyśmienitej lokalizacji Sobiczkowa 700m od stoku narciarskiego i kąpieliska geotermalnego Szymoszkowa 2km od Krupówek Zakopane / Kościelisko / Sobiczkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zakopane

Zakopane,małopolskie

3 500 000 zł135 m² 25 925,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szymony,Zakopane

4 490 000 zł283 m² 15 865,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:435 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Osiedle Krzeptówki

Krzeptówki,Zakopane

2 499 000 zł260 m² 9 611,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:720 m²

Do sprzedania nieruchomość w Zakopanem, krzeptówki. Budynek uzbrojony jest w prąd, kanalizację, telekomunikację oraz wodociąg. Budynek jest dwupiętrowy z poddaszem użytkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Wilcznik

Centrum,Zakopane

2 800 000 zł183 m² 15 300,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:311 m²

Nie każdy dom w Zakopanem sprawi, że będziesz wstawać z uśmiechem, ale ten no cóż, ten naprawdę potrafi. Poranne słońce nad Tatrami, a Ty masz czas na spokojną kawę, zanim miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kasprusie

Krupówki,Zakopane

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:404 m²

Lokalizacja | potencjał | kasprusie - dom przy krupówkach Z widokiem na giewont nieruchomość: przedstawiamy nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położoną przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Hrube Wyżne

Hrube Wyżnie,Zakopane

2 100 000 zł140 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:33 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom w górach cisza, natura i piękne widoki Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w malowniczej górskiej okolicy, idealny dla osób ceniących spokój, bliskość.