Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania w nowym bloku Zakopane - Oferty sprzedaży lub najmu

66 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

66 ogłoszeń

1 899 000 zł60,60 m² 31 336,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przestronny apartament z ogrodem i widokiem na Giewont Zakopane, 60,60 m Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 60,60 m , położony na parterze eleganckiego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 500 000 zł87,70 m² 17 103,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe apartamenty W zakopanem- ul. Salwatoriańska Widok na Tatry. Doskonała lokalizacja. Kameralne osiedle. Przed Państwem 4 wyjątkowe mieszkania w stanie deweloperskim położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł26,64 m² 21 396,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż lokal niemieszkalny (usługowy) - Zakopane, okolice kompleksu narciarskiego Nosal Oferujemy na sprzedaż w pełni wykończony i wyposażony lokal usługowy o powierzchni 26,64.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł35,04 m² 24 686,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowy apartament w centrum Zakopanego. Zapraszamy do zakupu apartamentu położonego w jednej z najpiękniejszych części Zakopanego, w cichej i zielonej okolicy bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 550 000 zł97,60 m² 15 881,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż dwa niezależne apartamenty o łącznej pow. 97,6 m2 z dostępem do strefy spa, zlokalizowane w spokojnej i urokliwej dzielnicy Zakopanego. Oba lokale ujęte są w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł53 m² 18 471,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Apartament 2-pokojowy W zakopanem Z garażem Po generalnym remoncie | Nigdy nie wynajmowany | Widok na góry Biuro Perfect Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

895 600 zł37,34 m² 23 985 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Morestate ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie położone przy ul Brzozowej w centrum Zakopanego. W tej samej lokalizacji dostępne 8 innych apartamentów: lu 8D - 37,34 mkw - 728.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł51,54 m² 18 994,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Tylko U nas! Przytulny trzypokojowy apartament w spokojnej części Zakopanego. Lokalizacja: zakopane, miejsce wyjątkowe, powszechnie określane mianem stolicy Tatr, czy zimowej stolicy Polski.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł53,66 m² 15 840,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zakopane - nowoczesne 2 pokoje 53 m z balkonem, widokiem i spa w budynku! Oferujemy nowoczesne, stylowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 53 m położone na 1. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Zakopane

Zakopane,małopolskie

579 700 zł34,10 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

- stawka vat23% (cena nie zawiera - możliwa do odliczenia przy zakupie na osobę prywatną) - widokowa lokalizacja/niezagrożony widok, sąsiednie działki z zakazem zabudowy, - czas realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł50 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nieruchomość: wyjątkowy apartament na II piętrze z widokiem na Tatry i przestronnym balkonem , zapewniającym niezapomniane poranki i wieczory. Mieszkanie zostało starannie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł50,55 m² 35 212,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m2 w Zakopanem przy ul. Heleny Modrzejewskiej. Mieszkanie jest wynajmowane na krótki termin szybki zwrot inwestycjny! Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł39,41 m² 21 542,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowe mieszkanie w Zakopanem, blisko blisko Tatr. Bardzo ładny apartament położony w sercu Zakopanego, przy ulicy gen. Boruty Spiechowicza. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka Zakopane

Zakopane,małopolskie

199 000 zł21,55 m² 9 234,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Polecamy 32 gotowych do odbioru apartamentów, położonych w Szaflarach przy ul. Rola Galicowa 43 gm. Szaflary w powiecie nowotarskim. Lokale są sprzedawane z 23 % vat-em, który możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 850 000 zł171,08 m² 16 658,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż czteropokojowy apartament o pow. 171 m2, z niezagrożonym widokiem na Giewont i panoramę Tatr. Zlokalizowany jest na jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Zakopanego,.

Szczegóły ogłoszenia

815 400 zł27,18 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż przytulny i funkcjonalny apartament studio, na parterze, o powierzchni 27,18m , idealne zarówno jako inwestycja pod najem krótkoterminowy, jak i komfortowe miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł171,08 m² 20 458,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 068 260 zł34,46 m² 31 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie szukaj dalej - oferta na wyłączność! Apartamenty Tetmajera 35 to inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum Zakopanego, przy ulicy Kazimierza Przerwy Tetmajera 35, w cichej, pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy Zakopane

Zakopane,małopolskie

858 066 zł34,03 m² 25 214,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem sprzedaży jest lokal usytuowany na piętrze. Do apartamentu przynależą 2 balkony. Z okien rozciąga się widok na wyciąg bezpośrednio na Tatry. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 787 006 zł52,87 m² 33 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowy wykończony pod klucz apartament z ogródkiem o powierzchni 40,05 m2 centrum Zakopanego Na sprzedaż funkcjonalny, 2-pokojowy apartament z dużym ogródkiem i widokiem na góry,.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł28,80 m² 20 313 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z widokiem na Giewont, idealne zarówno na weekendowe wypady w góry, jak i na inwestycję. Nieruchomość o powierzchni 28,80 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł44,20 m² 26 470,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż ekskluzywny dwupokojowy apartament o pow. 44,2 m2 z balkonem, zlokalizowany w górnej części Zakopanego, nieopodal stacji narciarskiej na Nosalu. Lokal został wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł35 m² 21 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Zakopane 1-pokojowe mieszkanie (pow. 35 m2) z ogródkiem, zlokalizowane w urokliwym miejscu na skarpie w malowniczej okolicy pod Tatrami. Okolica jest cicha i spokojna, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 500 000 zł201,60 m² 22 321,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:2024

Wierchy resort luksusowe rezydencje z widokiem na Tatry wierchy resort to wyjątkowa inwestycja zlokalizowana na wzgórzu w malowniczej części Zakopanego. Kompleks składa się z pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

1 369 000 zł52 m² 26 326,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

To ekskluzywne mieszkanie o powierzchni 55 m to idealna opcja dla osób szukających komfortowego noclegu w sercu Zakopanego, blisko popularnych atrakcji turystycznych. Jego lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szymaszkowa

Szymaszkowa,Zakopane

1 597 350 zł46 m² 34 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament Z panoramicznym widokiem na tatry Widok na góry | Balkon | Wysoki standard | Inwestycyjny potencjał ***** rozkład pomieszczeń: funkcjonalny, komfortowy układ zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cyrhla

Kiełbasówki,Zakopane

755 000 zł32 m² 23 410,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w Zakopanem idealny jako drugi dom w górach + możliwość wynajmu Cena lokalu to cena netto. Vat wynosi 23%. Jest możliwość zwrotu vat. Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Pardałówka

Pardałówka,Zakopane

1 280 000 zł88 m² 14 545,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam piękny 3 pokojowy apartament na Pardałówce 32. Budynek oddalony od ulicy - cisza. Z okna i balkonu bezpośredni widok na Tatry Wysokie i Giewont (na placu przed oknami jest zakaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaszczurówka-Bory

Bory,Zakopane

695 000 zł26 m² 26 226,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Inwestycyjny apartament bezobsługowy z miejscem w garażu podziemnym Zakopane. Możliwość odliczenia vat -u 23% - Nabywca otrzymuje fakturę vat. Brak pcc. Cena apartamentu to 565 040,00 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Zakopane

Tatrzański Park Narodowy,Zakopane

565 000 zł35 m² 16 037,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tylko w Nest Brokers do sprzedania apartament wakacyjny o powierzchni 35,23 m2 zlokalizowany w atrakcyjnej części Zakopanego, 3 minuty spacerem od ronda w Kuźnicach. Lokal w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 755 000 zł65 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę ekskluzywny apartament z dostępem do strefy spa oraz zachwycającym widokiem na malownicze Tatry. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Zakopane

Zakopane,małopolskie

925 000 zł36 m² 25 910,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy do sprzedaży jasny i przytulny apartament o wysokim standardzie, w którym nowoczesny design łączy się z góralskimi akcentami. Wnętrze zostało urządzone ze smakiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 726 144 zł39 m² 44 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą inwestycją kameralnym budynkiem mieszkalnym, składającym się z 7 luksusowych apartamentów, z których każdy oferuje zapierający dech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Goszczyńskiego

Zakopane,małopolskie

939 400 zł43 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Kup ostatni apartament z jednym z najpopularniejszych obiektu w Zakopanem! Apartamenty Royal Resort to nowoczesny apartamentowiec, otwarty w 2019r. Jest to niewątpliwie jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Zakopane,małopolskie

1 095 680 zł34 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Poszukujesz idealnego miejsca na ziemi, z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie w centrum Zakopanego. A może chciałbyś zainwestować w miejsce, gdzie sezon turystyczny trwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 283 270 zł69 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalny parterowy lokal o powierzchni 69,19 m , zlokalizowany w atrakcyjnej centralnej części miasta. Dodatkowym atutem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowotarska

Zakopane,małopolskie

1 771 770 zł60 m² 29 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowość na rynku! Gotowiec inwestycyjny, idealny dla osób szukających pewnej i dochodowej inwestycji. Apartament z dwiema sypialniami znajduje się w ścisłym centrum Zakopanego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Stroma

Zakopane,małopolskie

749 900 zł54 m² 13 887 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Bez posrednikow Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe z balkonem z którego roztacza się piękny widok na Gubałówkę wraz przynależnym miejscem w garażu podziemnym. Mieszkanie wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

599 000 zł25 m² 23 592 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy na sprzedaż apartament hotelowy, o powierzchni 25,39 m2, usytuowany jest na trzecim piętrze nowoczesnego hotelu w Zakopanem. Lokal składa się z w pełni umeblowanego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 091 610 zł56 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2025

- projekt: halevia resort&spa - budowa dwóch pensjonatów w Zakopanem, - liczba apartamentów: 30 - stawka vat23% (możliwa do odliczenia przy zakupie na osobę prywatną) - widokowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Zakopane

Zakopane,małopolskie

571 200 zł34 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij